Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. prowadzi bazę ofert inwestycyjnych, której szeroki wachlarz nieruchomości dedykowany jest dla przedsiębiorców lokalnych oraz nowych inwestorów planujących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie Miasta Bydgoszczy i poszukują atrakcyjnych lokalizacji. Tereny znajdujące się w naszej bazie są bardzo urozmaicone, tak aby każdy przedsiębiorca, bez względu na wielkość firmy i profil działalności gospodarczej, mógł wybrać dla siebie jak najbardziej optymalną nieruchomość.

Baza ofert inwestycyjnych zawiera tereny, których właścicielem jest Gmina Bydgoszcz, Skarb Państwa lub też osoby prywatne, w tym użytkownicy wieczyści. Są to nieruchomości zabudowane, jak i niezabudowane, o bardzo różnej wielkości i przeznaczeniu; tereny objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jak i również te, na których obowiązuje tzw. Studium.

Dla potencjalnych inwestorów poza typowymi, niezabudowanymi terenami typu greenfield, w bazie znajdują się tereny typu brownfield ze znajdującymi się na nich halami magazynowo –produkcyjnymi oraz powierzchnie biurowe różnej klasy, w tym typu open space.

Przejdź do bazy ofert inwestycyjnych w Bydgoszczy

Oferty inwestycyjne członków Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz

Powiat Bydgoski

bydgoski

Gminy:

Barcin

barcin

Łabiszyn

labiszyn

Sicienko

sicienko

Dąbrowa Chełmińska

dabrowa

Nakło nad Notecią

naklo

Solec Kujawski

solec

Dobrcz

dobrcz

Pruszcz

pruszcz

Szubin

szubin

Koronowo

koronowo

Rojewo

rojewo

Żnin

znin

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i wydarzeniach organizowanych przez BARR, zapisz się do newslettera

email marketing powered by FreshMail