Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016

Ponad 80 wystawców, setki ofert pracy, warsztaty, punkty konsultacyjne i doradcze, prezentacje największych firm w regionie – 17 listopada 2016 r. o godz. 10:00 w bydgoskiej hali Łuczniczka ruszają 11. Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016. Organizatorem wydarzenia jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. Partnerem inicjatywy jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

fb-01

17 listopada 2016 r. na płycie hali „Łuczniczka” spotkać będzie można przedstawicieli dużych korporacji, takich jak Visscher-Carvelle, HSF Logistics , IBM, UPC, Unilever, Ikea, Amazon, Fujitsu, iQor, Atos, SDL, a także wielu mniejszych firm. Pracodawcy szukać będą specjalistów z wielu branż, między innymi logistyków – magazynierów, specjalistów ds. transportu, kierowców, księgowych, analityków finansowych, informatyków, programistów, listonoszy, pracowników produkcji, specjalistów ds. sprzedaży, PR i marketingu, tłumaczy, inżynierów wielu branż, menadżerów.

 

Spotkanie w jednym miejscu przedstawicieli wielu firm to dla odwiedzających niecodzienna okazja by bezpośrednio spotkać się z pracodawcami z różnych branż, ich preferencjami dotyczącymi zatrudnienia oraz dostępnymi ofertami i wymogami na określone stanowiska pracy. Wśród wystawców znajdą się też ogólnopolskie marki, zainteresowane rozwojem w naszym województwie. Rekrutując na stanowiska w swoich oddziałach będą poszukiwali pracowników z naszego regionu. Swoją ofertę przedstawią również agencje pośrednictwa pracy, poszukujące pracowników dla dużych pracodawców.

 

Podczas targów dostępna będzie także strefa konsultacyjna, która gromadzi doradców związanych zawodowo z instytucjami takimi jak ZUS czy Państwowa Inspekcja Pracy. Eksperci podpowiedzą, m.in., jak rozwiązać problemy związane z nieprawidłowościami warunków zatrudnienia.

 

Nie zabraknie też warsztatów prowadzonych przez pracodawców i profesjonalistów w swoich branżach. Tym razem będzie można lepiej poznać tajniki biznesowego savoir-vivre, sekret marketingu, czyli networking i połknąć bakcyla przedsiębiorczości. Na tych, co planują zmierzyć ze swoją pierwszą rozmową o pracę oraz przygotować do niej w sposób profesjonalny, czekają symulacje rozmów kwalifikacyjnych. Praktycy podpowiedzą, jak skutecznie przygotować się do rozmowy, wizażyści pokażą jak wykonać dyskretny i podkreślający charakter makijaż na rozmowę kwalifikacyjną, a fotograf wykona profesjonalne zdjęcie do CV.

 

Wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne, a więcej szczegółów na stronie www.offerty.byd.pl i na profilu na FB www.facebook.com/BiuraKarier

Podziel się tą informacją

    Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i wydarzeniach organizowanych przez BARR, zapisz się do newslettera

    email marketing powered by FreshMail