Własna firma? Zacznij ze „Wsparciem w starcie”

Myśląc o rozpoczęciu własnego biznesu lub stworzeniu nowego miejsca pracy w swojej firmie, warto się pospieszyć. Powoli kończą się środki z programu „Wsparcie w starcie”, oferującego bardzo korzystne pożyczki dla przedsiębiorców.

Wsparcie w starcie BARR

„Wsparcie w starcie” oferuje dwa produkty: pożyczkę na podjęcie działalności gospodarczej oraz pożyczkę na utworzenie miejsca pracy. W ramach pierwszej można otrzymać do 85.000 zł, w ramach drugiej – 25.500 zł. Obie, dzięki wsparciu państwa, oferują najniższe oprocentowanie na rynku – zaledwie 0,44% w skali roku. Przy ich udzieleniu nie są również pobierane żadne dodatkowe opłaty czy prowizje.

 

Tak atrakcyjne warunki sprawiają, że środki te szybko znikają z rynku, a ich pula prawdopodobnie wyczerpie się w ciągu najbliższych miesięcy. Tym bardziej zachęcamy do skorzystania z możliwości ich pozyskania przy wsparciu specjalistów Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

 

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat pożyczek w ramach programu „Wsparcie w starcie”, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (885 550 196 lub 885 550 184). Można nas też odwiedzić osobiście w siedzibie BARR (Bydgoszcz, ul. Unii Lubelskiej 4C).

 

Więcej informacji o programie „Wsparcie w starcie”

Podziel się tą informacją

    Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i wydarzeniach organizowanych przez BARR, zapisz się do newslettera

    email marketing powered by FreshMail