Czytaj więcej

Akcja Konsultacja z BARR

„Akcja Konsultacja” to nowa inicjatywa Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego dla przedsiębiorców oraz osób planujących założenie własnej firmy w Bydgoszczy. BARR podpowie przedsiębiorcom, jakie są aktualne możliwości uzyskania wsparcia finansowego w postaci tzw. pożyczek unijnych, produktów finansowych Agencji Rozwoju Przemysłu czy Banku Gospodarstwa Krajowego.

Czytaj więcej

Wsparcie dla gastronomii i klubów fitness

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu ogłosił nabór wniosków o powierzenie grantu w ramach projektu „Granty na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorstw w branży gastronomicznej oraz fitness w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19”. Wnioski można składać od 01.12.2020 do 07.12.2020.

Czytaj więcej

Wywołaj świąteczny uśmiech – przyłącz się do akcji!

Już tradycyjnie w czasie okołoświątecznym zachęcamy bydgoskich przedsiębiorców do włączenia się w inicjatywę dorocznej akcji dobroczynnej „Świąteczne uśmiechy” na rzecz podopiecznych świetlic prowadzonych przez Zespół Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy.

Czytaj więcej

E-rejestracja do urzędów skarbowych

Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy przypomina, że urzędy skarbowe realizują swoje zadania tak jak dotychczas i zachęca ze względu bezpieczeństwa do korzystania ze zdalnych form kontaktu. Jeśli jednak trzeba przyjść do urzędu, zachęca do wcześniejszej rezerwacji wizyty na stronie podatki.gov.pl lub telefonicznie.

Czytaj więcej

Pierwsze biura flex w Bydgoszczy. Chillispaces.com w Preludium

Chillispaces.com, jeden z liderów rynku flex office w Polsce, zainwestuje w Bydgoszczy. Już na koniec I kwartału 2021 firma udostępni elastyczne biura, zlokalizowane w nowym biurowcu Preludium. To pierwsza inwestycja typu flex office w mieście. W designerskiej przestrzeni na 1500 mkw. znajdzie się m.in. 267 stanowisk pracy, 14 sal konferencyjnych, strefa chillout i bar. Inwestycja w Bydgoszczy to kolejny ważny krok Chillispaces.com na ścieżce rozwoju biznesu.

Czytaj więcej

Startuje Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2020 – weź udział w wydarzeniach online

16 listopada 2020 r. rozpocznie się 13. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego na świecie wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. W tym roku cykl szkoleń, warsztatów i webinarów poświęconych przedsiębiorczości potrwa do 22 listopada, a w związku z aktualną sytuacją, wywołaną pandemią, wiele wydarzeń odbędzie się w przestrzeni wirtualnej.

Czytaj więcej

Wspieraj bydgoską gastronomię – zamawiaj na wynos!

Po raz kolejny nadszedł niezwykle trudny czas dla bydgoskiej branży gastronomicznej. Zachęcamy do tego, by wspierać lokalne restauracje, zamawiając jedzenie na wynos. Chcąc ułatwić dostęp do ich oferty, Urząd Miasta Bydgoszczy publikuje na swojej stronie internetowej listę ponad 100 lokali gastronomicznych, które serwują obecnie swoje dania na wynos, w tym także z dowozem. Dzięki temu, wszystkie niezbędne informacje można znaleźć w jednym miejscu.

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i wydarzeniach organizowanych przez BARR, zapisz się do newslettera

email marketing powered by FreshMail