Bydgoszcz od 54 lat jest gospodarzem Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. I. J. Paderewskiego, który znajduje się w pierwszej 10 najlepszych konkursów pianistycznych na świecie. Konkurs jest organizowany co trzy lata i poprzedzają go eliminacje w ośmiu centrach muzycznych świata (m.in. Nowy Jork, Tokio, Londyn, Seul, Moskwa, Pekin) Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w listopadzie 2016 roku.

Międzynarodowy zasięg konkursu i uznanie szerokiej publiczności pozwoliły stworzyć efektywny, prestiżowy program marketingowy dla przedsiębiorców, którzy poprzez konkurs chcą promować swoje firmowe wartości.

[tblock title=”Dlaczego warto?”]

Reklama internetowa

Konkurs posiada własny kanał you tube – „Classical Music”  z audytorium internetowym z całego świata. Transmisja na żywo z trwającego 2 tygodnie konkursu pianistycznego – IX edycja konkursu (2013), zdobyła oglądalność w czasie rzeczywistym na poziomie 27 000 unikalnych internautów z 118 krajów świata. Płatne kampanie zapewniają wyświetlenia na poziomie 1 000 000 w 2016.

Kampania outdoorowa w Bydgoszczy

Zdjęcia Mecenasów konkursu wraz z 3 zdaniami opisującymi wartości firmowe zostaną umieszczone na billboardzie w centrum miasta. Logotypy firm wraz z plakatem konkursowym pojawią się w wielu lokalizacjach w Bydgoszczy.

Promocja firmy w mediach

Fragmenty wywiadu z Mecenasem wraz ze zdjęciem ukażą się również w prasie lokalnej, mediach społecznościowych. Patronaty: TVP HD, TVP Kultura, TVP Bydgoszcz, Radio PIK, , Agora, Express Bydgoski, Gazeta Pomorska.

Promocja firmy poprzez wartości

W profesjonalnym filmie promującym Mecenasów zostaną pokazane wartości jakie reprezentuje firma i jak wpływa to na jej przewagę konkurencyjną (wywiad z Prezesem firmy: historia firmy i omówienie wartości jakimi kierował się zespół w drodze do sukcesu).

Udział w wydarzeniu

Udział w  koncertach Konkursu, które będą odbywały się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy oraz  w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Osoba kontaktowa:

 

Sydonia Ottlewska

Marketing Manager

+48 502 274 014

marketing@paderewskicompetition.pl

www.konkurspaderewskiego.pl

Data publikacji: 02.06.2016
Translate »