Warszawa, 3 lipca 2015. 1 lipca podczas uroczystej gali Minister Pracy i Polityki Społecznej przyznał nagrody w konkursie „Kreator miejsc pracy”. To wyjątkowy konkurs dla firm, w którym oceniana jest liczba utworzonych miejsc pracy oraz warunki, jakie pracownikom tworzy pracodawca.

 

Atos KreatorW kategorii duże przedsiębiorstwa handlowo-usługowe na podium znalazł się Atos IT Services Sp. z o.o., międzynarodowa firma z branży usług informatycznych zatrudniająca 93 tysięcy pracowników w 72 krajach. Na polskim rynku działa od 2000 roku. Grupa Atos działa siedmiu miastach: Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu zatrudnia ponad 4000 osób. Blisko 99% z nich na umowach o pracę.

 

„To i zeszłoroczne wyróżnienie, jako „Kreatora miejsc pracy” dla firmy to wynik dynamicznego rozwoju firmy głównie w Bydgoszczy i Wrocławiu. Wzrost zatrudnienia idzie w parze z jego jakością. Gwarantujemy liczne szkolenia i benefity, umożliwiamy pracę z domu i wspieramy aktywność poza godzinami pracy. Zależy nam na zapewnieniu optymalnej równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Wierzymy bowiem, że zadowolenie i satysfakcja naszych pracowników sprzyja ich rozwojowi i znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w jakości usług jakie świadczymy na rzecz naszych klientów.” – powiedział Maciej Ruszkiewicz, Head of Managed Services Atos Poland Global Delivery Center.

 

„Wierzymy, że Atos jest organizacją, która w naturalny sposób przyciąga tysiące młodych osób z całej Polski – niekoniecznie ekspertów informatyki. Dzięki jasnej ścieżce szkoleń pomagamy zdobyć wiedzę z zakresu IT” – skomentowała Kinga Bloch, Dyrektor HR.

 

O firmie

 

Atos SE (Societas Europaea) to międzynarodowy lider w branży usług informatycznych, osiągający roczne przychody na poziomie 11 mld EUR i zatrudniający 93 000 pracowników w 72 krajach. Obsługując globalną bazę klientów, firma dostarcza usługi w obszarze usług konsultingowych i technologicznych; integracji systemów i usług zarządzanych, outsourcingu procesów biznesowych; jak również Cloud, Big Data, rozwiązań Cyber-security oraz usług transakcyjnych za pośrednictwem Wordline, spółkę Grupy będącą Europejskim liderem w obszarze usług płatniczych. Czerpiąc z międzynarodowego doświadczenia w IT, Atos obsługuje klientów z sektora przemysłowego, handlu i usług, publicznego, ochrony zdrowia i transportu, finansowego, telekomunikacyjnego, mediów i użyteczności publicznej.

 

Atos jest spółką notowaną na rynku NYSE Euronext w Paryżu. Działa pod markami Atos, Atos Consulting & Technology Services, Worldline oraz Atos Worldgrid. Jest Światowym Partnerem Informatycznym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich. Pomaga w tworzeniu przedsiębiorstw przyszłości.

 

W Polsce firma działa od 2000 roku. W ramach Grupy w lokalizacjach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Toruniu i Krakowie pracuje ponad 4 000 osób.

 

Po więcej informacji zapraszamy na:
atos.net
pl.atos.net
facebook.com/atos.polska

Data publikacji: 03.07.2015
Translate »