Paryż, 22 lipca 2015. Atos, międzynarodowy lider branży usług cyfrowych poinformował, że czwarty raz z rzędu został włączony przez instytut Gartnera do grona liderów opracowania „Magiczny Kwadrant Outsourcingu Centrów Danych i Usług Infrastruktury w Europie, 2015” w oparciu o spójność wizji i zdolności wdrażania projektów.

 

Raportten ocenia zdolności osiemnastu usługodawców do dostarczania usług zarządzanych data center w Europie –biorąc pod uwagę outsourcing danych (DCO) oraz usługi infrastruktury użyteczności publicznej (IUS), które są często dostarczane przez zdalne usługi zarządzania infrastrukturą i zawierają powiększającą się liczbę składników obliczeniowych w chmurze.

 

Według raportu, „Liderzy działają umiejętnie. Mają jasną wizję tego, w którą stronę rozwija się rynek i rozwijają swoje kompetencje w celu utrzymania pozycji lidera. Kształtują rynek zamiast powielać już istniejące wzorce.”

 

Eric Grall, Executive Vice President dla Managed Services w Atos: „W gospodarce związanej z przetwarzaniem danych cyfryzacja coraz bardziej przyspiesza, dlatego w Atos skupiamy się na wspieraniu naszych klientów i zagwarantowaniu, że IT będzie siłą napędową do wzrostu ich biznesu. Cieszę się, że kompletność naszej wizji i zdolność jej realizacji zostały docenione przez firmę Gartner i po raz kolejny umieszczone w kwadrancie liderów.”

 

Atos wykazuje zaangażowanie we wspieraniu swoich klientów w drodze do tego, co określamy trzecią rewolucją cyfrową, poprzez tworzenie nowych, innowacyjnych usług. Niedawno Atos uruchomił swoje usługi Digital Data Center, co pozwoliło, aby prędkość IT zaspokoiła popyt biznesowy. Digital Data Center wykorzystuje najlepsze technologie programowalne oraz Cloud, pomagając klientom ewoluować ich infrastruktury IT, tak aby dostarczać zasoby właśnie wtedy, gdy są one potrzebne i osiągać doskonałość operacyjną.

 

Pełnyraport jest dostępny tutaj: Gartner Magic Quadrant for Data Center Outsourcing and Infrastructure Utility Services, Europe 2015 by Claudio Da Rold, Gianluca Tramacere, Gregor Petri, DD Mishra, July 2015.

Data publikacji: 24.08.2015
Translate »