W dniu 15 kwietnia 2015 roku, w Warszawie, w siedzibie BCC, odbyło się I Ogólnopolskie Forum Inwestycji Przemysłowych, zorganizowane przez serwis Tereny Inwestycyjne Info.

 

Na Forum zjechali przedstawiciele firm, samorządów, stref ekonomicznych czy parków przemysłowych, którzy podczas paneli dyskusyjnych mieli możliwość zapoznania się z opiniami dotyczącymi prowadzenia działalności gospodarczej we wschodniej Polsce. Kolejnym tematem były inwestycje w innowacyjność, gdzie przedstawiciele firm podzielili się z uczestnikami Forum swoim doświadczeniem. Równie ważną częścią spotkania był panel dyskusyjny poświęcony terenom inwestycyjnym pod inwestycje przemysłowe, który wzbudził bardzo duże zainteresowanie wśród zebranych gości. Rozwój odnawialnych źródeł energii w kontekście wykorzystania gruntów inwestycyjnych był ostatnim z paneli dyskusyjnych, po którym nastąpiła Ceremonia wręczenia nagród w Konkursie „Przemysłowa Inwestycja Roku”.

 

Przedstawiciele Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego uczestniczyli we wspomnianym wydarzeniu, promując walory gospodarcze Bydgoszczy, zachęcając uczestników  I Ogólnopolskiego Forum Inwestycji Przemysłowych do inwestowania w naszym Mieście.

Data publikacji: 16.04.2015
Translate »