Konferencja GET-TOGETHER 2015Dzisiaj w Hotelu Hilton w Warszawie ma miejsce konferencja INVESTED INTEREST. BUYERS AND SELLERS GET-TOGETHER 2015 zorganizowaną przez działająca w branży nieruchomości i budownictwa grupę medialną Eurobuild.

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest Partnerem Konferencji. Jest to ważne wydarzenie dla szeroko pojętego rynku nieruchomości, a także okazja promocji potencjału inwestycyjnego Miasta Bydgoszczy.

 

Analitycy wskazują, że wolumen tegorocznych inwestycji w europejskie nieruchomości komercyjne może przekroczyć 250 mld euro. Polska, jako największy rynek Europy Środkowo-Wschodniej, znalazła się wśród czterech największych rozwijających się rynków inwestycji w nieruchomości za takimi gospodarkami, jak Brazylia, Chiny i Meksyk – wynika z 23. ankiety przeprowadzonej wśród członków amerykańskiego Association of Foreign Investors in Real Estate.

 

Konferencja GET-TOGETHER 2015Na konferencji obecni są liczni przedstawiciele rynków nieruchomości inwestycyjnych oraz fachowcy specjalizujący się w branży prawno-finansowej.

 

W pierwszej części eksperci podzielili się ze słuchaczami wiedzą na temat potencjału Polski jak rynku inwestycyjnego, nowościach w finansowaniu nieruchomości komercyjnych w Europie oraz o efektywnych sposobach inwestowania kapitału.

 

W kolejnej części w kilku równoległych panelach przestawione zostały zagadnienia związane m.in.  z prawem, finansami oraz strategiami inwestycyjnymi.

 

Podczas Konferencji przedstawiciele BARR brali udział w sesjach tematycznych dotyczących rynku biurowego oraz magazynowego. W trakcie rozmów wskazywali na silnią tendencję wzrostową bydgoskiej gospodarki jako lokalnego lidera rozwoju oraz przewagi konkurencyjnej nad innymi polskimi miastami.

 

Po zakończeniu dyskusji odbyła się sesja networkingowa, podczas której uczestnicy wymienili kontakty, które w perspektywie przyszłości mogą zaowocować nowymi przedsięwzięciami inwestycyjnymi w Bydgoszczy.

Data publikacji: 12.06.2015
Translate »