Manufacturing ExcellenceW dniu 18 czerwca 2015 roku, w Warszawie odbyło się forum połączone z galą Manufacturing Excellence Awards 2015 zorganizowaną przez działająca w branży nieruchomości i budownictwa grupę medialną EuropaProperty.com oraz CEO Manufacturing Magazine.

 

Jest to coroczne wydarzenie mające na celu wyłonienie najlepszych podmiotów gospodarczych z branży produkcyjnej. Przy okazji gali miała miejsce konferencja, podczas której uczestnicy mieli okazję wymienić doświadczenie oraz podzielić się wiedzą w zakresie produkcji, logistyki oraz magazynowania.

 

Na wydarzeniu obecna była Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. Zadaniem Agencji, jako uczestnika konferencji była promocja potencjału inwestycyjnego miasta Bydgoszczy oraz nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi inwestorami, przedstawicielami firm z branży logistyczno-magazynowej.

 

Manufacturing ExcellenceNa konferencji obecni byli liczni przedstawiciele rynków nieruchomości inwestycyjnych, fachowcy specjalizujący się w branży prawno-finansowej, a także największe firmy konsultingowe.

 

W pierwszej części eksperci podzielili się ze słuchaczami wiedzą na temat potencjału Polski jak rynku inwestycyjnego oraz jak Polska postrzegana jest na arenie międzynarodowej, jako miejsce do lokowania centrów logistyczno-magazynowych.

 

Druga część konferencji poświęcona została roli innowacji jako istotnego czynnika w rozwoju nowoczesnego rynku produkcyjnego. Na koniec forum wystąpił przedstawiciel FDI Magazine prezentując najnowsze trendy inwestycyjne na ryku produkcyjnym w Europie Centralnej i Wschodniej. Po części konferencyjnej rozpoczęła się gala wręczenia nagród w wielu kategoriach jak m.in. za Najlepszy Projekt BTS Roku czy Najlepsza Firma Produkcyjna Roku.

 

Po zakończeniu gali była okazja do networkingu, podczas którego przedstawiciel Agencji miał okazję wymienić ciekawe kontakty, które w perspektywie przyszłości mogą zaowocować nowymi przedsięwzięciami inwestycyjnymi w Bydgoszczy.

Data publikacji: 19.06.2015
Translate »