W dniach 27-29.01.2016 w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbywają się XIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2016. W wydarzeniu uczestniczą przedstawiciele Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, którzy promują potencjał inwestycyjny miasta.

 

Targi-ELEKTROTECHNIKA-2016.3

 

 

 

Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Swoje produkty prezentuje blisko 300 wystawców z całego świata.

 

Swoją popularność Targi ELEKTROTECHNIKA zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie. Targom towarzyszą liczne konferencje i szkolenia  przeznaczone dla inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów, projektantów, a także inwestorów i deweloperów.

 

Targi-ELEKTROTECHNIKA-2016.1

 

 

 

Integralnym elementem Targów ELEKTROTECHNIKA jest wystawa TELETECHNIKA, obejmująca kompleksowe rozwiązania dla telekomunikacji i teletechniki, systemy typu inteligentny budynek oraz systemy zarządzania energią. TELETECHNIKA zapewnia unikalne na polskim rynku wystawienniczym spotkania branżowe różnych specjalności teletechnicznych i elektrotechnicznych, obejmujące zagadnienia związane z budownictwem telekomunikacyjnym i instalacjami teletechnicznymi, takimi jak: telefonia, teleinformatyka, sygnalizacja (alarmowa, p.poż., kontrola dostępu i inne), telewizja (kablowa, odbiorcza RTV-SAT, zbiorcza CCTV), nagłośnienie (użytkowe, alarmowe, akustyczne) i inne.

 

Patronem honorowym Targów jest Ministerstwo Gospodarki.

 

Data publikacji: 29.01.2016
Translate »