24 czerwca 2016 r. miało miejsce w Warszawie spotkanie koordynatorów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbędzie się 14 – 20 listopada w całej Polsce.  Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego kolejną edycję będzie koordynatorem wydarzenia w województwie kujawsko – pomorskim.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to międzynarodowy projekt promujący osobisty rozwój i podejmowanie biznesowych inicjatyw.  Wydarzenie organizowane jest od 2008 roku, w 143 krajach świata, w tym w Polsce. Każdego roku  podmioty zainteresowane rozwojem przedsiębiorczości organizują bezpłatne przedsięwzięcia, pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.

Spotkanie stało się okazją do posumowań wcześniejszych edycji, wymiany informacji i dobrych praktyk, wniosków oraz przedstawienia planów poszczególnych koordynatorów regionalnych.

 

Podczas rozmów w gronie koordynatorów z pozostałych województw przedstawiciel BARR miał okazję opowiedzieć o dotychczas współrealizowanych projektach w ramach ŚTP.

Data publikacji: 28.06.2016
Translate »