[well anim=”” boxbgcolor=””]

W czwartek, 26.11.2015 r. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego uczestniczy w III edycji Targów IT Future Expo, które odbywają się na terenie Stadionu Wrocław. Są to jedyne targi informatyczne organizowane w Polsce, gromadzące przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży IT. Wydarzenie jest okazją do promocji najnowszych rozwiązań i technologii oraz niezastąpionym źródłem informacji i opinii o produktach. Połączenie świata nauki i biznesu sprawia, że przybywają na nie zarówno kontrahenci z Polski, jak i zagranicy. Targi oraz wydarzenia towarzyszące, jak IT Future Congress, czy IT Career Summit są idealną okazją do wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy oraz nawiązania relacji biznesowych.

Ideą targów jest umożliwienie wpływu zainteresowanego środowiska na kształt kierunków i trendów rozwojowych branży. To projekt ukierunkowany na spełnienie oczekiwań wszystkich, którzy mają swój udział w projektowaniu, tworzeniu i użytkowaniu nowych technologii. Zakres tematyczny targów obejmuje m.in.: główne rozwiązania biznesowe, infrastrukturę i Data Center, bezpieczeństwo IT, usługi IT, rozwiązania branżowe dla bankowości, produkcji i przemysłu, branży retail i FMCG, uczelni, HR i księgowości oraz E-commerce, rozwiązania w chmurze, technologie sprzętowe, a także teleinformatykę. W specjalnych strefach Targów można poznać możliwości oferowane przez sektor w ramach startup’owych projektów IT oraz ścieżki kariery dla specjalistów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań.

Bydgoski rynek IT reprezentują firmy T-Komp i Sims Recycling Solutions. Pierwsza z nich jest dostawcą oprogramowania wspierającego zarządzanie informacją, oferującym systemy wspomagające elektroniczny obieg dokumentacji, systemy zarządzania, zarządzanie procesowe oraz bezpieczeństwo informacji. Sims Recycling Solutions to największa na świecie firma specjalizująca się w naprawie, odzysku i recyklingu sprzętu elektrycznego i elektronicznego, takiego jak komputery, laptopy, telewizory, monitory i urządzenia mobilne.

Data publikacji: 26.11.2015
Translate »