targiMobile World Congress to największe w Europie i jedno z największych na świecie wydarzeń promujących technologie mobile i innowacyjne rozwiązania komunikacyjne. MWC jest miejscem gdzie spotykają się liderzy branży prezentując najnowsze rozwiązania, trendy i kierunki rozwoju innowacyjnej komunikacji.

 

targiDzisiejsze zastosowanie technologii mobilnych diametralnie zmieniło sposób w jaki wykorzystujemy takie urządzania jak telefon czy komputer. Dostęp do informacji  i powszechność wykorzystania urządzeń przenośnych kształtuje na nowo chociażby takie branże jak bankowość, logistyka czy handel. Technologia mobilna jest w centrum światowej innowacji, łącząc ludzi i biznes na całym świecie, zmieniając niemalże z dnia na dzień sposób w jaki się komunikujemy, robimy zakupy czy nawet czytamy książki.

 

W Bydgoszczy od wielu lat bardzo mocno rozwija się sektor nowoczesnych usług ICT, w wyniku czego miasto wybierane jest pod lokalizację kolejnych oddziałów międzynarodowych korporacji. Poprzez udział w Mobile World Congress Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego promuje potencjał inwestycyjny Bydgoszcz wśród ponad 1 800 wystawców i 85 000 uczestników, w tym 46 000 menagerów globalnych firm informatycznych. Jest to kolejne działanie podejmowane przez BARR w ramach promocji oferty inwestycyjnej Bydgoszczy dla branży przemysłów kreatywnych i ICT.

Data publikacji: 03.03.2015
Translate »