[well anim=”” boxbgcolor=””]

W dniu 19 listopada 2015 roku w Bydgoszczy odbyła się jubileuszowa 10. edycja Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2015, zorganizowana przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, które tworzą Wyższa Szkoła Gospodarki, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu i Collegium Medicum. Jak co roku, miejscem targów była Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka.

W tegorocznych Targach uczestniczyło ponad 80 Wystawców z różnych branż oraz kilka tysięcy osób poszukujących zatrudnienia. W wydarzeniu uczestniczyła również Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego w charakterze Partnera.

 

Targi co roku stwarzają przedsiębiorcom wyjątkową możliwość bezpośredniego wyjścia ze swoją ofertą biznesową do bydgoskiego środowiska akademickiego, a dodatkowo są okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z pozostałymi Wystawcami OFFert. Targom towarzyszą również liczne warsztaty, wykłady oraz konsultacje i porady ekspertów.

Data publikacji: 19.11.2015
Translate »