[well anim=”” boxbgcolor=””]

W piątek 20.11.2015r. w Bydgoszczy odbywa się spotkanie przedstawicieli zarządu Związku Liderów Usług Biznesowych ABSL – największej organizacji zrzeszającej branżę BPO/SSC w Polsce, poświęcone szansom związanym z dynamicznym rozwojem rynku nowoczesnych usług dla biznesu i potencjałowi inwestycyjnemu  Bydgoszczy.

 

Spotkanie jest organizowane przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego, Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych  (ABSL) oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych w ramach projektu „Bydgoszcz otwarta na outsourcing”.

 

Bydgoszcz to doskonałe miejsce na inwestycje. Stały rozwój miasta zarówno na polu gospodarczym, naukowym, jak i kulturalnym pozwala umacniać jego pozycję w Polsce i Europie. Siłą Bydgoszczy są ludzie otwarci na świat, myślący innowacyjnie, doskonale wykształceni, realizujący zawodowe pasje i pozytywnie nastawieni do życia.

Spotkanie umożliwi dyskusję nt. oferty miasta dla obecnych i przyszłych inwestorów, trendów w dostarczaniu usług outsourcingowych przez globalnych operatorów oraz dostępnych zachętach inwestycyjnych dla przedsiębiorców planujących kolejne inwestycje w tym sektorze.

 

W bydgoskich centrach usług wspólnych pracuje już ponad 8 tys. osób. Wśród obecnych inwestorów znajdują się zarówno globalne korporacje np.:, Atos IT Services czy Alcatel – Lucent, jak i firmy z kapitałem polskim np. Centrum Operacyjne Banku Pocztowego. Dostępność wykwalifikowanej kadry oraz techniczno-ekonomiczny profil edukacji umożliwiły Bydgoszczy specjalizację w dostarczaniu zaawansowanych usług IT i finansowych. Świadczy to o dużej jakości lokalnego rynku pracy i stanowi dobry wyznacznik dalszego rozwoju sektora BPO/SSC w mieście.

 

Wizyta ABSL w Bydgoszczy dowodzi zdecydowanej pozycji lidera miasta w regionie w zakresie świadczenia usług outsourcingowych i umożliwia promocję miasta wśród największych korporacji tego sektora w Polsce i na świecie.

Data publikacji: 20.11.2015
Translate »