targiW dniach 5-6 maja 2015 r. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego gościła na targach Transport Logistic 2015 w Monachium. Wydarzenie to poświęcone było w pełni firmom z branży logistycznej i magazynowej. Wśród wystawców znaleźli  się czołowi dostawcy usług logistycznych oraz deweloperzy nowoczesnych powierzchni magazynowych.

 

W tym roku obecnych na targach było ponad 2000 wystawców, a liczba odwiedzających szacowana jest na 52 000 osób. Z uwagi na fakt, iż transport międzynarodowy coraz silniej zakorzenia się w europejskiej gospodarce, targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem firm z całej Europy i świata.

 

targiRosnący potencjał polskiego sektora wytwórczego, przekłada się na wzrost atrakcyjności Polski, jako europejskiego centrum logistycznego.

 

Dzięki powstającej infrastrukturze drogowej oraz bardzo atrakcyjnej ofercie inwestycyjnej, Bydgoszcz coraz mocniej udowadnia swoją pozycję, jako doskonałego miejsca do lokowania centów logistycznych i magazynowych obsługujących zarówno rynek lokalny, jak i międzynarodowy. Obecny zasób ponad 130 tys. m2  powierzchni magazynowej ma szanse znacząco się powiększyć o kolejne, nowoczesne obiekty.

 

Przedstawiciele BARR mieli okazję rozmawiać z wieloma reprezentantami globalnych firm transportowych, prezentując walory Bydgoszczy oraz zachęcali potencjalnych inwestorów do lokowania kolejnych projektów w naszym Mieście. Rozszerzający się miejscowy rynek nieruchomości magazynowych sprawia, że Miasto, przy współpracy z deweloperami jest w stanie spełnić niemal każde wymagania obecnych i przyszłych przedsiębiorców.

Data publikacji: 07.05.2015
Translate »