We wtorek 15 września 2015r. w Poznaniu odbyła się Giełda Kooperacji skierowana na sektor przemysłowy i logistyczny. Organizatorem wydarzenia był Hochtief Polska jeden z największych koncernów budowlanych Europie.

 

Wydarzenie było okazją do podsumowania obecnych projektów inwestycyjnych oraz omówienia trendów w napływie bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski. Przedstawione zostały również modele finansowania inwestycji z wykorzystaniem kapitału zewnętrznego Venture Capital.

 

Podczas panelu eksperckiego, Prezes BARR dzieliła się doświadczeniem z zakresu obsługi projektów inwestycyjnych i dobrych praktyk, które mogą być wykorzystywane przez lokalne samorządy w celu usprawnienia procedur administracyjnych.

 

 

Hochtief

 

 

BARR zaprezentowała również ofertę inwestycyjną Bydgoszczy przedstawiając tereny inwestycyjne w Bydgoskim Parku Przemysłowo Technologicznym oraz przy ul. Nowokieleckiej. Ponadto BARR przedstawiła wstępne założenia dwóch projektów logistycznych obsługiwanych przez Spółkę, które w najbliższym czasie wejdą w fazę realizacji, zapewniając dostęp do nowoczesnej powierzchni produkcyjno-magazynowej na terenie miasta.

Data publikacji: 16.09.2015
Translate »