targiW dniach 19-21 maja 2015 w Amsterdamie odbyła się 15 edycja konferencji SSON’s European Shared Services & Outsourcing Week.

Jest to coroczne wydarzenie gromadzące ekspertów z branży BPO/SSC, dostawców usług, klientów firm outsourcingowych oraz przedsiębiorstwa zainteresowane tworzeniem własnych Centrów Usług Wspólnych. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego była jednym z partnerów tego wydarzenia.

 

Konferencja z roku na roku gromadzi wokół siebie coraz większą grupę uczestników. W wydarzeniu uczestniczyło blisko 500 analityków i ekspertów z branży BPO/SSC. Konferencja SSON była doskonałym miejscem do nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania partnerskich relacji między dostawcami a odbiorcami usług outsourcingowych. W trakcie spotkań przedstawiciele BARR dyskutowali między innymi o pozyskiwaniu nowych inwestorów, potencjale i rozwoju branży BPO/SSC w Bydgoszczy.

 

Udział w konferencji był jednym z zadań projektu unijnego pn. Invest in BiT City. Promocja potencjału inwestycyjnego konurbacji bydgosko-toruńskiej realizowanego przez Województwo Kujawsko-Pomorskie w partnersiwie z Miastem Bydgoszcz i Miatem Toruń.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.

Data publikacji: 22.05.2015
Translate »