[well anim=”” boxbgcolor=””]

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalna oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Bydgoszczy zapraszają  na kolejną 19 już edycję StartUp Mixera. Wydarzenie będzie okazją do nawiązania relacji biznesowych w sprzyjającej, nieformalnej atmosferze a także zyskania inspiracji do rozwoju własnego biznesu. Partnerem wydarzeń z cyklu StartUp Mixer jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

 

Podczas spotkania zaprezentują się trzy firmy działające w ramach AIP Bydgoszcz. Będzie to dla nich okazja do pokazania się szerszej publiczności oraz zyskania przychylności gościa specjalnego, którym będzie Anna Urbańska – Polska Lwica Biznesu 2015. Zaproszony ekspert opowie o tym jak, wykorzystać najnowsze badania nad mózgiem w prowadzeniu biznesu.

Anna Urbańska – jest Master Trenerem Structogramu, metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami. Wiedzę zdobywa u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank.
Od blisko siedemnastu lat zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jeden z nielicznych na świecie neurocaochów. Jest absolwentką 5-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Autorka książki „Otrzep kolana i biegnij”.
Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 10 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji. Nie ma dla niej nic ważniejszeg,o niż rodzina i spełnianie się w różnych obszarach życia. Żyje zgodnie z maksymą: „Miej cierpliwość, wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”.

 

Spotkanie odbędzie się 29 października 2015 r. o godzinie 18:00 w Klubokawiarni Strefa , przy ulicy Długiej 11 (Wyspa Młyńska).
Harmonogram StartUp Mixera:
18.15 Rozpoczęcie StartUp Mixera, przywitanie gości.
18:20 Autoprezentacja StartUpów działających w ramach AIP Bydgoszcz.
19:00 Podsumowanie wystąpień, wybór najlepszego pomysłu biznesowego.
19:10 Wystąpienie Gościa Specjalnego.
19:40 Dyskusja i możliwość zadawania pytań Gościowi Specjalnemu.
20:00 Spotkanie networkingowe w nieformalnej atmosferze przy cateringu.

 

Zapisy pod adresem e-mail:
karolina.nowakowska@inkubatory.pl
pawel.tomaszewski@inkubatory.pl
http://mixerstrefabdg.evenea.pl/

Data publikacji: 20.10.2015
Translate »