Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego w umieniu Bydgoskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej „ByLOT” oraz Klastra Turystycznego Obszaru BIT  zaprasza na wydarzenie pn. Bydgoszcz PromoFestival 2015 Forum, które odbędzie się 9 października br. w hotelu Holiday Inn Bydgoszczy (ul. Grodzka 36).

 

Głównym celem Forum jest poszukiwanie korzystnego modelu funkcjonowania gospodarki turystycznej w Bydgoszczy. Założenia wypracowane podczas Forum mają docelowo przyczynić się do korzystnych zmian lokalnej branży turystycznej, których zwieńczeniem będzie podpisanie z Prezydentem Miasta Bydgoszczy dokumentu strategicznego pod nazwą „Pakt dla Turystyki”.

Zagadnienia przedstawiane podczas Bydgoszcz PromoFestival 2015 Forum będą w dużym stopniu kontynuacją i pogłębieniem założeń, wypracowanych w trakcie Bydgoskiego Forum Dla Turystyki, które odbyło się w dniach 1-2 września 2015 r.

Program Forum obejmuje część wykładową i warsztatową, wraz z dyskusją.

 

Aby wziąć udział w Forum wystarczy wypełnić formularz i odesłać go na adres mailowy Bydgoskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej „ByLOT”: biuro@bylot.pl.

 

Szczegółowy program Forum oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Udział w Bydgoszcz PromoFestival 2015 Forum jest bezpłatny.

Data publikacji: 05.10.2015
Translate »