Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na „Dzień Biznesowych Warsztatów”, który odbędzie się 14 czerwca 2016 r. w budynku IDEA Przestrzeń Biznesu w Bydgoszczy przy ul. Bydgoskich Przemysłowców 6. Organizatorem wydarzenia jest PMI Poland Chapter Kujawsko-Pomorskie. Tematem warsztatów będzie „Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim – jak zaczarować rekrutera i zdobyć nową pracę”.

Uczestnicy warsztatu „Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim – jak zaczarować rekrutera i zdobyć nową pracę?” będą mieli okazję dowiedzieć się jak powinno wyglądać CV według współczesnych standardów oraz jak unikać najczęstszych błędów. Trener omówi przykładowe pytania z rozmów rekrutacyjnych, podpowie jakich zwrotów i jakiego słownictwa używać, a czego unikać. Chętni będą mogli wziąć również udział w symulacyjnych rozmowach. Cenne wskazówki pozwolą poczuć się pewniej podczas rozmowy kwalifikacyjnej i pomogą profesjonalnie przygotować się do ubiegania się o nową pracę.

 

Warsztat poprowadzi Maria Guzek. Absolwentka psychologii, od 2015 roku związana z działem rekrutacji w firmie Atos. Jako lider zespołu rekrutacyjnego w swoim dziale działa aktywnie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych oraz szkoli przyszłych rekruterów.

 

Cały dochód z warsztatów zostanie przeznaczony na charytatywny program Junior Camp – organizację wakacyjnego obozu dla dzieci w trudnej sytuacji życiowej i z domów dziecka. Podczas wyjazdu dzieci będą brały udział w lekcjach języka angielskiego, a także uczestniczyć w warsztatach i grach edukacyjnych.

Zachęcamy do uczestnictwa. Zapisy na warsztaty online poprzez link.

„PMI (Project Management Institute) to wiodąca międzynarodowa organizacja non-profit, zrzeszająca ekspertów i entuzjastów zarządzania projektami. PMI istnieje od 1969 roku zrzeszając ponad 450 000 członków w 86 krajach. Historia PMI w Polsce sięga roku 2003, natomiast oddział Kujawsko-Pomorski został powołany w grudniu 2013. Stowarzyszenie powstało w odpowiedzi na potrzeby regionalnego rynku związane z profesjonalnym prowadzeniem projektów. Założycielami PMI są zarówno menedżerowie, kierownicy projektów polskich oraz międzynarodowych organizacji biznesowych i akademickich, jak również niezależni konsultanci. Oddział organizuje m.in. seminaria oraz warsztaty, które cieszą się dużym zainteresowaniem w środowisku biznesowym.”

Data publikacji: 07.06.2016
Translate »