Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego w imieniu Ministerstwa Gospodarki Kraju Saary (Niemcy) zaprasza firmy z regionu do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej. Będzie to okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z firmami z tego niemieckiego Landu, które poszukują partnerów w Polsce.

Giełda ta odbędzie się dnia  8  czerwca 2017 w godzinach 12:15 – 16:00 w  Restauracji SOWA, ul. Mostowa 4 w Bydgoszczy.

 

Delegacja Kraju Saary reprezentowana będzie przez 4 firmy z różnych branż wraz z przedstawicielem Ministerstwa Gospodarki. Bezpośrednie spotkania pomiędzy dobranymi firmami odbędą się przy wsparciu tłumaczy w układzie stolikowym.

 

Udział w giełdzie jest bezpłatny.

Profile niemieckich firm dostępne są pod poniższymi linkami:

 

  • FORI Automation GmbH – poszukuje partnerów w Polsce, którzy produkują części specjalne metodą toczenia, frezowania oraz spawania stali, aluminium i tworzyw sztucznych. Firma oferuje umowę zlecającą produkcję.

 

  • Conatex Dipl. L. Colbus GmbH – producent czujników temperaturowych m.in. dla przemysłu stalowego, szklarskiego, tworzyw sztucznych oraz samochodowego, jak również dla obszarów takich jak medycyna, badania naukowe i rozwój.

 

  • eMPa innotec GmbH – firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z producentami towarów przeznaczonych do wprowadzenia na rynek i do sprzedaży w zakresie hurtowym, detalicznym jak również sprzedaży internetowej.

 

  • sikos GmbH – firma poszukuje partnerów branżowych w celu wymiany doświadczeń i w celu opracowywania nowych usług w zakresie szkoleń i konsultingu (z następujących obszarów: szkoły, szkoły wyższe, uniwersytety, przedsiębiorstwa z działami doszkalającymi).

W przypadku zainteresowania  prosimy o wypełnienie zgłoszenia (link) i przesłanie do dnia  6 czerwca 2017 r. na adres: marcin.przybylski@barr.pl, (tel.: 785 150 558).

 

Następnie po weryfikacji otrzymacie Państwo szczegółowe informacje o miejscu oraz harmonogramie godzinowym spotkań z wybranymi firmami niemieckimi od Pana Marka Góralczyka Reprezentanta Kraju Saary ds. gospodarczych w Polsce, tel. 52 340 45 38, kom. 603 75 75 95.

 

email: goralczyk@ecopol.com.pl.

Data publikacji: 26.05.2017
Translate »