Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na konferencję TEDxBydgoszczSalon#5 – „Made by Poland”. To już kolejna odsłona cyklu „Made by Poland”. Uczestnicy będą mieli szansę usłyszeć o polskich naukowcach i inżynierach, którzy mają swój wkład w zmianę współczesnego świata.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest partnerem wydarzenia.

Okazuje się, że sama technologia to za mało… Za technologią musi iść zmiana ludzkiej psychiki i natury. Czy jako ludzie jesteśmy gotowi nadążyć za zmianami technologicznymi i podjąć nowe nieziemskie wyzwanie?

 

Jednym z największych marzeń człowieka było wznieść się w przestworza, gdy udało nam się to osiągnąć zaczęliśmy rozmyślać o nowych wyzwaniach.A co jeśli jesteśmy w stanie badać inne planety albo nawet je kolonizować? Właśnie to pytanie zadawali sobie myśliciele różnych epok, aby móc w końcu zrealizować swoje upragnione marzenie! Najpierw Związek Radziecki wystrzelił swojego Sputnika, potem Amerykanie postawili stopę na Księżycu, nasze możliwości stawały się coraz bardziej niewyobrażalne. Następnym celem stał się Mars…

 

Zapraszamy na moc wrażeń. Link: https://www.facebook.com/events/1241815855874342/

TED, to organizacja wspierająca i popularyzująca nowe idee techniczne, naukowe, ekonomiczne i społeczne. TED to instytucja działająca od ponad 30 lat. Jej działalność rozpoczęła czterodniowa konferencja w Kalifornii. Od tego czasu TED rozwinął się tak bardzo, że ideę TED wspierają ludzie na całym świecie.

Plan Konferencji:

16:30 Rejestracja uczestników (kawa i networking)
17:30 Rozpoczęcie konferencji

Sesja I
Przerwa kawowo-networkingowa
Sesja II
20:00 Zaskakująca niespodzianka

21:30 Afterparty – nieformalne spotkanie z prelegentami

„Wiatrakowa Klub” – ul. Wiatrakowa 2, Bydgoszcz

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz pod linkiem: https://www.facebook.com/TEDxBydgoszcz/

Data publikacji: 22.02.2017
Translate »