Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Ośrodek Enterprise Europe Network w Toruniu zapraszają producentów, dystrybutorów oraz specjalistów zajmujących się tematyką dronów do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej. Giełda kooperacyjna będzie zorganizowana podczas I edycji Targów Dronetech 2016, która odbędzie się 12 października 2016 r. na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej Arena w Toruniu.

 

Giełda Kooperacyjna daje możliwość i szansę do zaprezentowania swojej oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy o charakterze międzynarodowym.

Giełda Kooperacyjna to idealna platforma do:

 

  • obserwacji rynku oraz zdobywania wiedzy o najnowszych produktach, technologiach,
  • przedyskutowania porozumień licencyjnych, produkcyjnych i dystrybucyjnych,
  • dokonania identyfikacji potencjalnych partnerów do wzmocnienia działań eksportowych.

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej i na Targach Dronetech 2016 jest BEZPŁATNY!

 

W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do dnia 30.09.2016 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu talkB2B: http://dronetech2016.talkb2b.net/members/register

W celu przedłożenia swojego profilu firmowego należy stworzyć konto i profil uczestnika oraz przygotować krótki opis swojej działalności w języku angielskim.

 

Opis powinien uwzględniać przedmiot oferty, poszukiwani odbiorcy produktów, technologii oraz oczekiwania w stosunku do potencjalnych partnerów.

 

Zarówno rejestracja firmy, jak i wprowadzenie profilu współpracy, zostanie potwierdzone drogą mailową. W każdej chwili będzie możliwy powrót do edycji danych oraz wprowadzonego profilu.

 

Po dokonaniu pełnej rejestracji, potwierdzonej drogą mailową, w celu wybrania interesującego partnera do spotkania, należy zalogować się na wcześniej utworzone konto i wybrać profil partnera.

 

Kilka dni przed rozpoczęciem Giełdy otrzymają Państwo osobisty harmonogram spotkań (który może być aktualizowany). W planie spotkań zawarte zostaną informacje o czasie, numerze stolika oraz danych firmy z którą zaaranżowano spotkanie.

 

Podczas samych spotkań kooperacyjnych, otrzymają Państwo zaktualizowaną wersję harmonogramu rozmów.

 

Pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania Giełdy pozostaną do Państwa dyspozycji. Uczestnicy Giełdy będą mogli skorzystać z bezpłatnej usługi tłumaczenia konsekutywnego oraz cateringu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Magdaleną Frank, tel.: (56) 699 54 80, magdalena.frank@tarr.org.pl lub z Marcinem Przybylskim, tel. 52 58 58 822, marcin.przybylski@barr.pl.

Data publikacji: 12.08.2016
Translate »