Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Ośrodek Enterprise Europe Network w Toruniu serdecznie zapraszają producentów, dystrybutorów oraz specjalistów zajmujących się tematyką dronów do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej, towarzyszącej II edycji Targów Dronetech 2017, która odbędzie się 5-6 października 2017 r. na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej Arena w Toruniu.

Giełda Kooperacyjna daje możliwość zaprezentowania swojej oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy o charakterze międzynarodowym.

Giełda Kooperacyjna to idealna platforma do:

 

  • obserwacji rynku oraz zdobywania wiedzy o najnowszych produktach, technologiach,
  • przedyskutowania porozumień licencyjnych, produkcyjnych i dystrybucyjnych,
  • dokonania identyfikacji potencjalnych partnerów do wzmocnienia działań eksportowych.

Koszty

 

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej i Targach DRONETECH 2017 jest BEZPŁATNY!

Proces rejestracji

 

W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do dnia 24 września 2017 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem: systemu b2match.

 

W procesie rejestracji, po utworzeniu konta firmowego, należy zalogować się do systemu za pośrednictwem linka otrzymanego na podany wcześniej adres mailowy. Po zalogowaniu należy uzupełnić profil firmowy o propozycję współpracy w zakresie oferty produktu, usługi, projektu badawczego, inwestycji czy zapotrzebowania na konkretny rodzaj porozumienia.

 

Proces rejestracji odbywa się w języku angielskim.

Wybór partnera rozmów

 

W dniach 11 września – 1 października każdy zarejestrowany uczestnik giełdy, którego profil został aktywowany dokonuje wyboru partnera do spotkań, które odbędą się w dniach 5-6 października 2017.

 

Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram spotkań (który może być aktualizowany). W planie spotkań zawarte zostaną informacje o czasie, numerze stolika oraz danych firmy, z którą zaaranżowano spotkanie.

Targi DRONETECH

 

DroneTech 2nd World Meeting – to już drugie w Toruniu, międzynarodowe wydarzenie, które łączy naukowców, biznesmenów – pasjonatów nowoczesnych technologii bezzałogowych. W programie, oprócz wystawy firm międzynarodowych, odnaleźć można konferencję ekspertów w dziedzinie technologii, prawa i bezpieczeństwa oraz socjologii. Szczególną pozycję zajmuje DRONETECH RACE CUP – wyścigi dronów, w których zsynchronizowana współpraca człowieka i maszyny dostarcza niezwykłych emocji.

 

W celu skorzystania z wszystkich dostępnych atrakcji targowych, należy dokonać krótkiej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.

Podczas Giełdy

 

Podczas spotkań B2B uczestnicy otrzymają zaktualizowaną wersję harmonogramu rozmów. Pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania rozmów pozostaną do dyspozycji uczestników.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Piotrem Popielarzem, email: piotr.popielarz@tarr.org.pl (tel. 56 699 54 83) lub Marcinem Przybylskim email: marcin.przybylski@barr.pl (tel. 785 150 558).

 

Zapraszamy

Data publikacji: 22.08.2017
Translate »