[well anim=”” boxbgcolor=””]

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w wielobranżowej misji gospodarczej firm polskich do Iranu. Misja odbędzie się w dniach: 07-13 maja 2016 r., a w trakcie jej realizacji odwiedzimy  Teheran oraz Tabriz, gdzie firmy polskie odbędą spotkania B2B z firmami irańskimi.

 

Uścisk dłoni

 

W trakcie misji każdy z uczestników misji odbędzie spotkania indywidualne – w Teheranie oraz w Tabrizie – ze swoimi odpowiednikami wytypowanymi według wskazań zawartych w formularzu zgłoszeniowym. Ponadto firmy z branży budowlanej, wyposażeniowej, materiałów budowlano-wyposażeniowych, konstrukcyjnej, maszyn i technologii budowlanych etc. odbędą spotkania biznesowe na 21 International Building Materials and Construction Machinery and Equipment Trade Fair of Iran-Tabriz.

 

 

Celem misji jest umożliwienie przedsiębiorcom polskim dostępu do rynku Iranu, który z powodu zniesienia międzynarodowych sankcji stwarza nowe szanse dla naszych firm.

 

Zgłoszenia przyjmowane są przez organizatora misji do dnia 6 kwietnia 2016. Liczba uczestników ograniczona. Szczegóły programowe misji wraz z materiałami organizacyjno-zgłoszeniowymi znajdziecie Państwo pod linkiem: http://www.scc.org.pl/CMS/IRAN/Iran2016.html.

Data publikacji: 23.02.2016
Translate »