Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje, iż  SCC Silesia Izba Handlowa prowadzi nabór na misję gospodarczą polskich firm do Iranu, która odbędzie się w dniach od 27 listopada do 02 grudnia 2015r.

 

Misja do Iranu, organizowana jest z okazji znoszonych międzynarodowych sankcji wobec tego kraju co daje nowe możliwości również dla firm polskich.

 

Każda firma polska, uczestnicząca w tym wydarzeniu, odbędzie spotkania bezpośrednie B2B z potencjalnymi partnerami irańskimi wytypowanymi i zaproszonymi na podstawie danych z formularza organizacyjno-zgłoszeniowego.

 

Informujemy również, że jest możliwość uzyskania refundacji kosztów uczestnictwa w misji ze środków Ministerstwa Gospodarki w ramach Branżowych Projektów Promocyjnych.

 

Wnioski o refundację w wersji do wypełnienia, wysyłane są wszystkim zgłoszonym do udziału uczestnikom, Izba gwarantuje ich pilotaż oraz monitoring od procesu ich przygotowania poprzez kwalifikację aż do rozliczenia projektu. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 23 października 2015 r.

 

Szczegóły dotyczące misji firm polskich do Iranu znajdziecie Państwo klikając na poniższy link:

 

IRAN 2015 Teheran – Tabriz: 27 listopada – 2 grudnia 2015 Ogólna (wielobranżowa) misja gospodarcza firm polskich do Iranu. Czytaj więcej>>>
lub na stronie internetowej www.scc.org.pl

Data publikacji: 06.10.2015
Translate »