Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na misję gospodarczą do Ningbo (Chiny), miasta partnerskiego Bydgoszczy. Misja odbędzie się w dniach od 8 do 12 czerwca 2017 roku, organizowana jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach programu GoChina. China-CEEC Investment and Trade Expo 2017 to targi towarów eksportowych z państw Europy Środkowej i Wschodniej.

Obecność handlowców, agentów, importerów, przedstawicieli chińskich sieci dystrybucji daje możliwość zbudowania doskonałych kontaktów przy wejściu na rynek chiński. Organizator oferuje dedykowane spotkania biznesowe, przygotowane na podstawie profilu Państwa firmy.

 

Impreza targowa odbędzie się w mieście Ningbo (prowincja Zhejiang), jednym z głównych portów morskich w Chinach. Podczas targów prezentowana będzie oferta towarów rynkowych, a szczególnie istotne są takie branże, jak artykuły spożywcze, biżuteria, kosmetyki, nowoczesne wzornictwo wyrobów rynkowych (szkło, kryształ itp.), towary konsumpcyjne codziennego użytku, dzieła sztuki, prezenty, produkty ochrony zdrowia, artykuły gospodarstwa domowego, itp.

Dla wyselekcjonowanych firm polskich organizator oferuje:

 

  • bezpłatną powierzchnię targową dla polskich firm w ramach polskiego stoiska narodowego (ok. 9 m2/firmę)
  • rabaty w hotelach na miejscu w Ningbo – hotele 3, 4, 5 – gwiazdkowe w cenie 320-560 RMB/dobę hotelową (ok. 50-88 EUR);
  • obsługę logistyczną – bezpłatny transport z Szanghaju do Ningbo oraz transport pomiędzy hotelem a kompleksem targowym;
  • udział w wydarzeniach organizowanych w czasie targów;
  • dedykowane spotkania B2B;
  • bezpłatny tłumacz angielsko-chiński dla każdej firmy;
  • uproszczone procedury odprawy towarów;
  • bezpłatny transport towarów (na terytorium Chin);
  • wsparcie przy przygotowaniu Państwa wizyty
  • urządzenie stoiska w promocyjnej cenie – 3700 PLN (netto).

Targom towarzyszyć będzie szereg istotnych wydarzeń m.in. konferencja na poziomie ministerialnym dotycząca współpracy handlowo – inwestycyjnej, czy też tydzień wymiany kulturalnej.

Więcej informacji dostępnych pod adresem:

 

www.gochina.gov.pl/wydarzenia/20170608/China-CEEC_Investment_and_Trade_Expo

 

Rekrutację eksporterów i zgłoszenia do udziału w ekspozycji prowadzi Polska Agencja Inwestycji i Handlu, która służy także szeregiem praktycznych uwag i wskazówek związanych z przygotowaniem się do tej imprezy (w tym ważne formalności w odniesieniu do dostaw próbek towarów, aranżacji stoisk itp.)

Zgłoszenia należy składać do 16 kwietnia 2017 roku poprzez formularz elektroniczny pod adresem:

 

www.gochina.gov.pl/Ningbo_2017

 

Ilość bezpłatnych stoisk jest ograniczona, wyłącznie dla wyselekcjonowanych firm.

Data publikacji: 03.04.2017
Translate »