[well anim=”” boxbgcolor=””]

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w misji gospodarczej na targi motoryzacyjne TAIPEI AMPA 2016 – jedne z wiodących targów motoryzacyjnych Azji. Organizatorami misji są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Taiwan Trade Center Warsaw.

 

Zajmując wiodącą pozycję na światowym motoryzacyjnym rynku wtórnym, tajwańskie targi TAIPEI AMPA 4w1 stały się kluczową platformą pozyskiwania części samochodowych, zapewniając jakość i innowacyjne produkty, a także oferując niestandardowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów z całego świata. TAIPEI AMPA zrzesza wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży motoryzacyjnej.

 

Targi składają się z 4 komplementarnych części: Międzynarodowych Targów Części Samochodowych i Akcesoriów Samochodowych (TAIPEI AMPA 2016), Międzynarodowych Targów Elektroniki Samochodowej (AUTOTRONICS TAIPEI 2016), Międzynarodowych Targów Motocyklowych (MOTORCYCLE TAIWAN 2016)  oraz Międzynarodowych Targów Pojazdów Elektrycznych (EV TAIWAN), które odbędą się w Tajpej, w dniach 6-9 kwietnia 2016 r.

Tegoroczna impreza odbędzie się w Taipei Word Trade Centre NANGANG Exhibition Hall. Targi Taipei AMPA 2016 to przede wszystkim:

  • Profesjonalne targi B2B
  • Najlepsza platforma zakupów części samochodowych na aftermarket
  • Ponad 1400 firm motoryzacyjnych z 22 państw na ponad 3,800 stoiskach
  • Ponad 43,000 odwiedzających z ponad 130 państw (liczba stale wzrasta)
  • Seria profesjonalnych, branżowych wystąpień i seminariów dających lepszy wgląd w przyszłość motoryzacji
  • Ponad 1,100 spotkań handlowych B2B

Każdy z uczestników misji będzie miał możliwość m.in.:

  • bezpośrednich spotkań z tajwańskimi przedsiębiorcami, zaaranżowanymi wcześniej w oparciu o wskazania uczestników misji,
  • uczestnictwa w licznych imprezach towarzyszących (seminaria),
  • istnieje także możliwość umówienia indywidualnych spotkań i wizyt w miejscowych firmach (w przypadku wyrażenia zainteresowania przez firmy biorące udział w misji organizator skontaktuje się z tajwańskimi przedsiębiorcami w celu zaaranżowania takich wizyt).

Azja to wielkie rynki o wielu możliwościach dla polskich przedsiębiorców z branży części samochodowych, dlatego też gorąco zachęcamy do udziału w misji handlowej.

 

Targi skierowane są do przedstawicieli firm z branży samochodowej. Wśród głównych grup wystawianych produktów znajdują się m.in.:

– samochodowe części zamienne, części nadwozia i podwozia, karoserie samochodowe, części silników oraz osprzęt, części do pojazdów elektrycznych, układy hamulcowe, układy chłodzenia, układy sterowania, układy zawieszenia, układy wydechowe, oświetlenie, koła, opony, części gumowe oraz z tworzyw sztucznych, części elektryczne, elektronika i akcesoria samochodowe, oprzyrządowanie, narzędzia i wyposażenie warsztatu, klimatyzacja, zabezpieczenia, kosmetyka samochodowa i tuning oraz wiele innych.

 

Każdy przedsiębiorca, który weźmie udział w misji, otrzyma bezpłatnie wejściówki na wszystkie cztery imprezy targowe. Koszty jakie muszą ponieść uczestnicy to przelot, zakwaterowanie.

 

UWAGA! Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie/refundację kosztów w związku z uczestnictwem w misji. W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy osoby zainteresowane do bezpośredniego kontaktu z Panem Wojciechem Chatys, Departament Promocji Gospodarczej, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, tel.: +48 22 432 8547, email: wojciech_chatys@parp.gov.pl

 

Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.taipeiampa.com.tw

 

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz przesłanie go na adres wojciech_chatys@parp.gov.pl.

Data publikacji: 18.02.2016
Translate »