Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w spotkaniach b2b podczas Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw w dniach od 29 do 30 listopada 2016 r. w Toruniu.

Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw to nie tylko liczne oraz interesujące prelekcje, szkolenia, warsztaty i wykłady, ale także szansa na odbycie rozmów z wieloma uczestnikami, profesjonalistami, naukowcami czy specjalistami reprezentującymi różne sektory gospodarki (więcej informacji pod linkiem: www.forumekspansji.pl).

 

Tegoroczną edycję wyróżnia możliwość networkingu pomiędzy wszystkimi uczestnikami za pomocą specjalnie przygotowanej do tego platformy.  Dzięki temu narzędziu mają Państwo możliwość przygotować i zarejestrować swój profil, a następnie  znaleźć odpowiednich partnerów do rozmów.

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest partnerem spotkań matchmakingowych. Organizatorem wydarzenia jest Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Co dają takie spotkania:

 

  • dostęp do najnowszych informacji o rynkach, trendach, technologiach, źródłach finansowania,
  • możliwość nawiązania współpracy z uczelniami, jednostkami otoczenia biznesu, czy innymi przedsiębiorstwami,
  • wdrożenie nowych modeli biznesowych, narzędzi do ekspansji,
  • poznanie nowych ścieżek rozwoju np. poprzez implementację w firmie internetu rzeczy, czy inteligentnych specjalizacji,
  • uzyskanie przewagi konkurencyjnej poprzez dogłębna znajomość i analizę rynku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału i rejestracji!

 

Rejestracji można dokonać pod tym linkiem: https://www.b2match.eu/forumekspansji2016/sign_up

Data publikacji: 10.11.2016
Translate »