Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w spotkaniach B2B z firmami z miasta Ningbo (prowincja Zhejiang, Chiny), które odbędą się dnia 14 lipca 2016 r. w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przy ulicy Pańskiej 81/83 w Warszawie. Spotkania rozpoczynają od godz. 10.00.

W spotkaniach udział weźmie 5 firm z miasta Ningbo. Ich szczegółowy wykaz oraz informacje na temat poszukiwanych przez firmy form kooperacji znajdują się w linku „Profile firm – Ningbo”. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

 

Warunkiem udziału w spotkaniach biznesowych jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (załącznik poniżej) w języku angielskim oraz przesłanie go na adres wojciech_chatys@parp.gov.pl do 13 lipca 2016 r. do godziny 10:00.

Ningbo, to portowe miasto położone w prowincji Zhejiang w środkowo-wschodniej części Chin, około 220 km na południe od Szanghaju. Powierzchnia miasta zajmuje 9365 km2, zaś łączna liczba mieszkańców wynosi 5,78 mln. Ningbo jest jednym z kluczowych ośrodków rozwoju chińskiego przemysłu i rzemiosła, stanowi także ważne centrum handlu oraz największy obok Szanghaju port przeładunkowy CHRL. Z uwagi na swoje położenie oraz rolę w handlu zagranicznym, Ningbo zyskało status miasta subprowincji. Ningbo jest miastem partnerskim Bydgoszczy.

Materiały do pobrania:

 

 

Profile firm – Ningbo

Formularz zgłoszeniowy

Data publikacji: 12.07.2016
Translate »