Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje, że w dniach 4-5 listopada 2015 odbędą się spotkania biznesowe Japanese Component & Material Buyers’ Exhibition (JCMBE – Targi Japońskich Kupców Komponentów i Materiałów). Imprezę współorganizują: JETRO – Japońska Organizacja Handlu Zagranicznego w Warszawie, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) oraz AutoForum Club.

 

JETRO przy pomocy wspomnianych targów pragnie wesprzeć firmy z japońskim kapitałem poszukujące  lokalnych dostawców części i materiałów. Podobne targi JETRO organizuje w różnych miejscach; ze względu na rozszerzenie działalności japońskich producentów na tereny Europy Środkowej i Wschodniej, w 2015 roku biura JETRO w trzech krajach organizowały podobne imprezy w Brnie, Wrocławiu i Budapeszcie.

 

W imprezie wrocławskiej dostawców poszukiwać będzie 16 japońskich kupców – nie tylko z Polski, ale też z Węgier, Anglii, Niemiec, Rumunii, Holandii, Belgii i Japonii. Targi stanowią znakomitą okazję dla polskich dostawców części i materiałów zainteresowanych rozszerzeniem działalności i znalezieniem nowych odbiorców wśród firm japońskich.

 

Uczestnicy ponoszą koszty uczestnictwa oraz koszty podróży i zakwaterowania. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w dalszej części niniejszego pisma. Każda firma zainteresowana udziałem w imprezie i dostawami  dla japońskich firm proszona jest o wypełnienie formularza aplikacji i przesłanie go do AutoForum Club:

E-mail: kontakt@autoforum.org.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń : 14 października 2015 r.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z JETRO Warszawa, tel. +48 22 322 7500 (p. Małgorzata Szmidt),

E-mail: pow-info@jetro.go.jp.

 

Data publikacji: 09.10.2015
Translate »