Podczas gali zorganizowanej przez Izbę Przemysłowo-Handlową Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego otrzymała tytuł „Lidera wspierania przedsiębiorczości w 2016 roku”. Wydarzenie miało miejsce 25 lutego 2017 roku w Hotelu Park w Bydgoszczy.

Nagroda została przyznana w uznaniu zasług i zaangażowania w rozwój gospodarczy  Pomorza i Kujaw głosami kapituły konkursu, składającej się z przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu i zrzeszeń przedsiębiorców województwa kujawsko-pomorskiego.

Rok 2016 był bardzo dobrym rokiem dla Bydgoszczy, ale i Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, która w tym czasie powiększyła swój zespół i przeniosła się do nowej siedziby. W zeszłym roku ponad 2000 osób wzięło udział w organizowanych przez Agencję niekomercyjnych szkoleniach w ramach „Szkoły Biznesu”. BARR reprezentowała Bydgoszcz na ponad 30 wydarzeniach biznesowych w kraju i za granicą, a także zorganizowała w Bydgoszczy dwie konferencje dotyczące rynku logistycznego i BPO/SSC. Poza tym, Spółka była koordynatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w naszym województwie i współpracowała z przedsiębiorcami w ramach projektów „Bydgoszcz szuka talentów” i „Sobota z pracodawcą”.

 

Agencja obsługiwała 160 projektów inwestycyjnych, zajęła się pełną obsługą takich inwestorów jak Panatttoni Europe czy Waimea Holding S.A. (tworzących Panattoni Park Bydgoszcz i Waimea Park Bydgoszcz) oraz wsparciem i obsługą nowych firm na bydgoskim rynku, m.in. Cybercom, Quad Graphics czy ID Logistics. Co istotne, firmy współpracujące z BARR zatrudniły w 2016 roku ponad 1000 osób.

 

Cieszymy się, że działania podejmowane przez spółkę zostają doceniane przez przedstawicieli środowisk zrzeszających przedsiębiorców.

Data publikacji: 27.02.2017
Translate »