[well anim=”” boxbgcolor=””]

W dniach 15-16 marca przedstawiciele Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego promują ofertę inwestycyjną Bydgoszczy na targach CeBIT 2016 w Hanowerze – największego wydarzenia IT w Europie.

cebit-2016

CeBIT to jedno z najważniejszych wydarzeń branży usług informatycznych i  nowoczesnych technologii. Targi oferują wyjątkowe korzyści zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. CeBIT wyznacza najnowsze trendy w IT, umożliwiając szerokiej rzeszy odbiorców dostęp do światowych specjalistów, którzy podczas odbywających się podczas targów wystąpieniach i seminariach dzielą się wiedzą i spostrzeżeniami na temat branży. Tegoroczne wydarzenie gromadzi blisko 200 000 odwiedzających z ponad 100 krajów oraz ponad 3 300 wystawców prezentujących najnowsze technologie z tematyki ochrony i prywatności danych, Big Data, internetu rzeczy czy komunikacji i zarządzania sieciami.

 

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego prezentuje charakterystykę bydgoskiego rynku IT, biorąc udział w spotkaniach z firmami w ramach giełdy kooperacyjnej Future Match, organizowanej przez Enterprise Europe Network. Uczestnictwo BARR w tym wydarzeniu to szansa przedstawienia oferty inwestycyjnej Bydgoszczy wśród firm przechodzących technologiczną rewolucję i poszukujących dojrzałych i sprawdzonych lokalizacji, które już mogą pochwalić się obecnością globalnych firm informatycznych dostarczających zdalnie usługi na międzynarodowe rynki.

cebit-2016-2

Postępująca digitalizacja i przenoszenie kolejnych procesów do sfery internetu stwarza nowe możliwości dla obecnych firm informatycznych, jak również otwiera rynek dla początkujących, innowacyjnych przedsiębiorców tworzących tzw. Start-upy. Inteligentne budowle, oświetlenie uliczne, urządzenia przenośne, maszyny i przedmioty codziennego użytku coraz częściej  wyposażone są w czujniki i sensory, ułatwiając w ten sposób autonomiczną komunikację za pośrednictwem Internetu. CeBIT 2016 odzwierciedla ten rozwój prezentując gamę technologii i sektorów gospodarczych, które przechodzą dynamiczny rozwój w związku z integracją technologii i migracji danych.

Data publikacji: 15.03.2016
Translate »