W tegorocznej edycji plebiscytu CEE Shared Services and Outsourcing Awards, organizowanego już po raz szósty przez BiznesPolska i Europejskie Stowarzyszenie Usług Wsopólnych (European Shared Services Association), Bydgoszcz znalazła się wśród nominowanych miast w kategorii „Emerging City of the Year” (Miasto wschodzące). To prestiżowe wydarzenie gromadzi ponad 300 przedstawicieli największych firm outsourcingowych z Polski i świata, rozwijających swą działalność w centralnej i wschodniej Europie.

Tytuł zdjęcia: Laureaci gali CEE Shared Services and Outsourcing Awards 2016

 

Specjalne wyróżnienia przyznawane są za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju i promocji sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Kapituła konkursu składa się z 32 przedstawicieli największych firm i organizacji branżowych, którzy w niezależnym głosowaniu zdecydują o przyznaniu prestiżowych wyróżnień, wręczanych podczas uroczystej gali 1 lutego 2018 r.

 

Pozycja Bydgoszczy na tzw. krótkiej liście miast nominowanych to wynik ciągłego rozwoju sektora BPO/SSC w naszym mieście, który na koniec 2017 r. zatrudniał już ponad 10 tys. pracowników oraz działań konsekwentnie realizowanych przez samorząd i Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego na rzecz promocji Bydgoszczy i przyciągania kolejnych inwestycji do miasta.

 

Warto wiedzieć, iż miasto było już laureatem plebiscytu w 2016 r. w tej kategorii, a w grudniu 2017 r. otrzymało również prestiżowe wyróżnienie w ramach konkursu polskiej branży nieruchomości CIJ Awards – „Best Investor Friendly City”. Dowodzi to o atrakcyjnej propozycji miasta dla rozwoju lokalnej gospodarki.

Data publikacji: 19.01.2018
Translate »