[well anim=”” boxbgcolor=””]

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego rozpoczyna kolejną edycję projektu Bydgoszcz Szuka Talentów – warsztaty z zarządzania projektami, który jest realizowany w partnerstwie z Project Management Institute – Poland Chapter, Wyższą Szkołą Gospodarki oraz Centrum Operacyjnym Sp. z o.o. Grupy Kapitałowej Banku Pocztowego S.A.  Warsztaty odbędą się 27-30 maja 2017 r.

Bezpłatne warsztaty prowadzone będą przez ekspertów Project Management Institute, którzy w trakcie 4 dni przybliżą tematykę zarządzania projektami w środowisku międzynarodowym:

 

  • wprowadzenie do zarządzania projektami,
  • budżet projektowy i kontrola projektu,
  • ryzyko w projekcie i wprowadzanie zmian,
  • komunikacja w projekcie,
  • obsługa MS Project.

Warsztaty zakończą się pracą konkursową na najlepszy projekt. Najlepsi uczestnicy będą mieli szansę na podpisanie umowy o pracę w firmie Centrum Operacyjne Sp. z o.o.

Potrafisz zarządzać projektami?

Potrafisz pracować w zespole i nie straszna Ci presja czasu?

Chcesz się przekonać, że zarządzanie projektami to praca Twoich marzeń?

Warto już teraz zaplanować swój czas i nie czekać.

Projekt skierowany jest do osób poszukujących pracy w obszarze obsługi procesów operacyjnych i chcących rozwinąć swoje kwalifikacje.

 

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w warsztatach, prześlij swoje CV na adres rekrutacjacentrum@centrumoperacyjne.pl, w tytule wpisując numer referencyjny: COBST2017

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 maja 2017 r.  Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

 

Planowany termin warsztatów 27-30 maja 2017 r.

Co warto wiedzieć o Partnerach projektu:

Co warto wiedzieć o Partnerach projektu:

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego sp. z o.o. to instytucja otoczenia biznesu, spółka publiczna działająca na zasadach „non profit”. Powołana została w 2013 roku przez Miasto Bydgoszcz, w celu szeroko rozumianego wsparcia inwestorów i przedsiębiorców oraz  promocji gospodarczej. Zadania Agencji koncentrują się na kompleksowym wsparciu procesów inwestycyjnych w mieście, na każdym etapie ich realizacji, a także pomocy dla przedsiębiorców w ramach opieki poinwestycyjnej. Działania podejmowane przez spółkę służą przyciąganiu nowych inwestycji tworzących nowe miejsca pracy, promocji gospodarczej miasta Bydgoszczy oraz stymulowaniu lokalnej gospodarki w tym kreowaniu postaw przedsiębiorczych. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest efektem konsekwentnie realizowanej polityki wsparcia inwestycji i przedsiębiorców przez Miasto Bydgoszcz.

 

Centrum Operacyjne Sp. z o.o. powstało w lipcu 2010r. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Banku Pocztowego S.A. Świadczymy usługi outsourcingowe procesów back-office, wspieramy procesy rozliczeniowe Banku Pocztowego SA. Usługi realizujemy wykorzystując kompetencje i doświadczenie, zdobyte w strukturach bankowych. Stanowimy zespół złożony ze specjalistów z sektora usług bankowych, którzy w oparciu o fachową wiedzę z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań mogą elastycznie podchodzić do wymagań stawianych przed nimi. Realizujemy usługi, które wyróżniają się wysokim poziomem jakości i bezpieczeństwa.

 

PMI (Project Management Institute) to wiodąca międzynarodowa organizacja non-profit, zrzeszająca profesjonalistów, entuzjastów oraz początkujących praktyków zarządzania projektami. PMI istnieje od 1969 roku i skupia ponad 450 000 członków w 280 oddziałach na całym świecie. PMI Oddział Kujawsko-Pomorski działa od 2013 roku. Wraz z partnerami organizuje seminaria oraz warsztaty promujące najlepsze praktyki zarządzania projektami. Współpracuje ze środowiskiem biznesowym, ośrodkami akademickimi i wieloma instytucjami w regionie. Dzięki wolontariuszom i sponsorom z powodzeniem zrealizowano m.in. charytatywny projekt Junior Camp. ‎

 

Wyższa Szkoła Gospodarki jest najstarszą niepubliczną Uczelnią w Bydgoszczy – od ponad 25 lat prowadzi działalność edukacyjną, której filarami są umiejętności i kompetencje, nadając im wymiar akademicki. WSG to nie tylko studia licencjackie, magisterskie i inżynierskie to ponad 40 programów we wszystkich dziedzinach kształcenia akademickiego. Priorytetem dla Uczelni jest nieustanny rozwój i kształcenie na wszystkich możliwych szczeblach naukowych. Studenci mogą skorzystać z oferty studiów podyplomowych,  certyfikowanych kursów i szkoleń, studium doktorskiego oraz studiów menedżerskich MBA.

Data publikacji: 12.05.2017
Translate »