[well anim=”” boxbgcolor=””]

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego rozpoczyna jesienną edycję projektu Bydgoszcz Szuka Talentów – warsztaty z zarządzania projektami, który jest realizowany w partnerstwie z Project Management Institute – Poland Chapter, Wyższą Szkołą Gospodarki oraz firmami ATOS IT Services, Mobica Limited i T Komp Tomasz Kruszewski.

 

Warsztaty prowadzone będą przez ekspertów Project Management Institute, którzy przybliżą tematykę zarządzania projektami w środowisku międzynarodowym:

  • wprowadzenie do zarządzania projektami,
  • budżet projektowy i kontrola projektu,
  • ryzyko w projekcie i wprowadzanie zmian,
  • komunikacja w projekcie,
  • obsługa MS Project.

Warsztaty będą realizowane w trzech odrębnych czterodniowych cyklach, realizowanych w każdej z firm.

 

Warsztaty zakończą się pracami konkursowymi na najlepszy projekt. Do wygrania staże w  Atos IT Services (3 finalistów), Mobica Limited (1 finalista) oraz T Komp (3 finalistów).

 

Warto zaplanować swój czas i nie czekać. Aplikować można on-line:

 

T Komp (14-17.11.2015)http://www.tkomp.pl/lang-pl/warsztaty-it.html

 

ATOS IT Services (28.11-01.12.2015): http://pl.atos.net/pl-pl/home/kariera/aktualnosci.html

 

Mobica Limited (12-15.12.2015) http://www.mobica.com/about-us/news/257-bydgoszcz-is-looking-for-talent

Atos IT Services jest międzynarodową firmą z branży usług informatycznych. W Polsce Atos istnieje od 2000 roku. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo. Atos został czterokrotnie nagrodzony certyfikatem Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce, zajmując czołowe pozycje w rankingu Great Place to Work® Institute.

Mobica to ludzie, których pasją są najnowsze technologie. Tworzą rozwiązania dla najlepszych w swojej dziedzinie: światowych koncernów i lokalnych liderów. Programują i projektują dla branży motoryzacyjnej, finansowej, aplikacji mobilnych, telewizyjnej, a także półprzewodnikowej, lotniczej i morskiej. Obecnie ponad 860 osób rozwija u nas swoje pasje, w 9 biurach, rozlokowanych w Polsce, USA i Meksyku.

T Komp to firma nowoczesna, inwestująca w rozwój i nowe technologie. Firma powstała w Bydgoszczy w połowie lat  90-tych XX w. i specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania wspierającego zarządzanie informacją, oferuje również systemy wspomagające elektroniczny obieg dokumentacji, systemy zarządzania, zarządzanie procesowe oraz bezpieczeństwo informacji. TKomp uczestniczy w wielu projektach badawczo-rozwojowych, co daje szanse na stworzenie nowych produktów, zwiększających konkurencyjność oferty  firmy na globalnym rynku IT.

Projekt „Bydgoszcz Szuka Talentów” ma na celu kreowanie postaw przedsiębiorczych w społeczności lokalnej, wspieranie zakładania i rozwijania działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji kadr w celu ich dostosowania do potrzeb rynku pracy.

Data publikacji: 04.11.2015
Translate »