Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego rozpoczyna kolejną edycję programu Bydgoszcz Szuka Talentów. W tej edycji będą realizowane warsztaty dla programistów w partnerstwie z bydgoskim oddziałem firmy Cybercom Poland. Uczestnicy nie ponoszą opłat za udział w warsztatach.

Warsztaty dla programistów poprowadzą eksperci, którzy zapoznają uczestników z podstawami pisania aplikacji webowych w środowisku .NET. Podczas warsztatów uczestnicy będą wykorzystywać narzędzie Visual Studio 2015 Community Edition. Efektem szkolenia będzie nabycie przez uczestników umiejętności samodzielnego rozwiązania zadania programistycznego w technologii ASP.Net.

 

Warsztaty będą realizowane przez cztery dni. Najlepsze osoby będą miały szansę na płatny staż w Cybercom Poland.

 

Nie ma na co czekać, warto już zaplanować swój czas i zdecydować się!

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator dokona wyboru kandydatów na warsztaty.

 

Aby zgłosić udział w warsztatach, należy zapoznać się z regulaminem i zarejestrować się on-line.

 

Warsztaty odbędą się w terminie: 27-28.10.2017 oraz 3-4.11.2017.

 

(Prosimy o zgłoszenia zawierające CV, w temacie wpisując „Bydgoszcz Szuka Talentów / Cybercom”)

 

Uczestnictwo w bezpłatnych warsztatach dla programistów jest doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych kwalifikacji.

Co warto wiedzieć o Partnerach projektu:

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego to instytucja otoczenia biznesu, spółka publiczna działająca na zasadach „non profit”. Powołana została w 2013 roku przez Miasto Bydgoszcz, w celu szeroko rozumianego wsparcia inwestorów i przedsiębiorców oraz  promocji gospodarczej. Zadania Agencji koncentrują się na kompleksowym wsparciu procesów inwestycyjnych w mieście, na każdym etapie ich realizacji, a także pomocy dla przedsiębiorców w ramach opieki poinwestycyjnej. Działania podejmowane przez spółkę służą przyciąganiu nowych inwestycji tworzących nowe miejsca pracy, promocji gospodarczej miasta Bydgoszczy oraz stymulowaniu lokalnej gospodarki w tym kreowaniu postaw przedsiębiorczych. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest efektem konsekwentnie realizowanej polityki wsparcia inwestycji i przedsiębiorców przez Miasto Bydgoszcz.

 

www.barr.pl

 

Cybercom Poland – to MY i nasze PASJE! Wierzymy w zespół, współdziałanie, mamy odwagę realizować śmiałe, zaawansowane technologicznie projekty. Wspólnie tworzymy międzynarodowe środowisko pracy i wysoką kulturę organizacji w obszarze wytwarzania oprogramowania i projektowania rozwiązań IT. Jako cześć szwedzkiego Cybercom Group wspieramy równość i partnerstwo. Staramy się tworzyć miejsce pracy przyjazne ludziom i stymulujące do rozwoju. Zatrudniamy ponad 200 osób w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy oraz ponad 1000 na całym świecie. Realizujemy projekty głównie dla klientów z Europy Zachodniej, z obszarów: Software Development, Security, Compliance, IoT oraz Cloud Managed.

 

http://www.cybercom.com/pl/Poland/

Data publikacji: 06.10.2017
Translate »