16 maja 2016 w r. odbyła się w Operze Nova XX edycja Gali Złota Setka  Pomorza i Kujaw 2015. Po raz kolejny uhonorowano najlepsze firmy z regionu. Miasto Bydgoszcz otrzymało I nagrodę w kategorii dla najlepszego samorządu, wybranego głosami przedstawicieli przedsiębiorców.

Gwiazdą wieczoru była bydgoska firma Vivid Games SA, tworząca gry mobilne. Zdobyła pierwsze miejsca w dwóch kategoriach: Najlepszej Średniej Firmy pod względem wyników finansowych oraz Najbardziej Innowacyjnej Firmy na Kujawach i Pomorzu wśród małych i średnich przedsiębiorstw.

Warto podkreślić także sukces innych firm mających siedzibę w Bydgoszczy – METALBARK Sp. z o. o, specjalizującej się w zaawansowanych technologiach obróbki i dostawy stali (II miejsce w kategorii Eksporter Regionu Najlepsza Średnia firma) oraz europejskiego oddziału Helgesen Sp. z o.o., firmy projektującej i produkującej wysoko wyspecjalizowane zbiorniki hydrauliczne (I Miejsce w kategorii Eksporter Regionu Najlepsza Mała Firma). Podczas gali Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego promowała swą ofertę wśród przedsiębiorców z regionu. Zwycięzcom gratulujemy!

Data publikacji: 17.05.2016
Translate »