[well anim=”” boxbgcolor=””]

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na Festiwal BOSS 2016, organizowany w dniach 5-7.04.2016 przez Studenckie Forum Business Center Club.

 

Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, organizowanym przez największą studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce – Studenckie Forum Business Centre Club.

 

Wydarzenie to aktywizuje młodych ludzi do kreowania własnej kariery zawodowej oraz znalezienia życiowej pasji i przekształcenia jej w biznes. Jest to platforma łącząca świat biznesu ze światem studenckim.

 

Festiwal powstał z myślą o młodych ludziach, chcących zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności, To inicjatywa, mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju.

 

W wydarzeniu bierze udział ponad 20 000 uczestników oraz 250 prelegentów, którzy spotykają się w 19 największych ośrodkach akademickich w Polsce. Festiwal odbywa się corocznie na przełomie marca i kwietnia na niemal 40 uczelniach wyższych. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju.

 

Zapisy na Festiwal BOSS 2016 w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.festiwalboss.pl

W ramach Festiwalu BOSS Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zorganizuje „Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własną firmę”, które odbędzie się dnia 7 kwietnia 2016 r. w godz. 13:30 – 15:30, w Sali Koncertowej Instytutu Mechaniki i Informatyki Stosowanej UKW, przy ulicy Kopernika 1.

 

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę oraz prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

 

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów z Powiatowego Urzędu Pracy, Oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Bydgoszczy, Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również z jakich form wsparcia mogą korzystać, jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz skąd brać pomysły na biznes.

 

Zapisy na „Spotkanie z przedsiębiorczością” w ramach Festiwalu BOSS 2016 w Bydgoszczy: http://festiwalboss.pl/bydgoszcz/prelegenci/barr-spotkanie-z-przedsiebiorczoscia/

Data publikacji: 02.04.2016
Translate »