Bydgoszcz, 2 lipca 2015. Atos, międzynarodowy lider w branży usług cyfrowych, ogłosił dziś, że w wyniku współpracy z firmą BikeU, operatorem systemu, w ramach projektu „Bydgoski Rower Aglomeracyjny”, już w sierpniu powstanie w Bydgoszczy nowa stacja rowerowa. Będzie ona zlokalizowana na ulicy Grunwaldzkiej, tj. w bezpośrednim sąsiedztwie Biznes Parku, gdzie mieści się bydgoska siedziba Atos.

 

Bydgoski Rower AglomeracyjnyRower„Bydgoski Rower Aglomeracyjny” cieszy się w Bydgoszczy szczególną popularnością. Ponad 4 tysiące osób dziennie wybiera „BRA”, jako preferowany środek komunikacji w obrębie miasta. Odsetek zwolenników tego sposobu komunikacji stale wzrasta. Dla Atos, który nieprzerwanie od 4 lat zajmuje czołowe miejsca w rankingu najlepszych polskich pracodawców, jest to również kolejny element tworzenia jak najlepszego miejsca pracy. W bydgoskim oddziale Atos pracuje dziś ponad 2,5 tysiąca specjalistów IT.

 

„Bydgoski Rower Aglomeracyjny” to połączenie praktycznego podejścia do komunikacji miejskiej i zdrowego stylu życia. To główne powody, dla których zależało nam, aby był dostępny również dla pracowników Atos. Cieszymy się przy tym, że w ten sposób możemy również wziąć udział w tym ciekawym projekcie i razem z władzami Bydgoszczy i firmą BikeU pozytywnie wpływać na wizerunek naszego miasta.” – powiedział Maciej Ruszkiewicz, Head of Managed Services Global Delivery Center w Atos w Polsce.

 

 

O Atos

Atos SE (Societas Europaea) to międzynarodowy lider w branży usług informatycznych, osiągający roczne przychody na poziomie 11 mld EUR i zatrudniający 93 000 pracowników w 72 krajach. Obsługując globalną bazę klientów, firma Atos dostarcza usługi w obszarze usług konsultingowych i technologicznych; integracji systemów i usług zarządzanych, outsourcingu procesów biznesowych; jak również Cloud, Big Data, rozwiązań Cyber-security oraz usług transakcyjnych za pośrednictwem Wordline, spółkę grupy Atos będącą Europejskim liderem w obszarze usług płatniczych. Czerpiąc z międzynarodowego doświadczenia w IT, Atos obsługuje klientów z sektora przemysłowego, handlu i usług, publicznego, ochrony zdrowia i transportu, finansowego, telekomunikacyjnego, mediów i użyteczności publicznej.

 

Atos jest spółką notowaną na rynku NYSE Euronext w Paryżu. Działa pod markami Atos, Atos Consulting & Technology Services, Worldline oraz Atos Worldgrid. Jest Światowym Partnerem Informatycznym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich. Pomaga w tworzeniu przedsiębiorstw przyszłości.

 

W Polsce Atos działa od 2000 roku. W ramach grupy Atos w lokalizacjach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Toruniu i Krakowie pracuje ponad 4 000 osób.

 

Po więcej informacji zapraszamy na:

 

atos.net

pl.atos.net

facebook.com/atos.polska

Data publikacji: 02.07.2015
Translate »