Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedstawicieli Klastrów z Bydgoszczy i regionu do udziału w giełdzie kooperacyjnej i konferencji pn. 5th Cluster Matchmaking Conference, która w tym roku odbędzie się w Stuttgarcie w dniach 21-22 września 2017 r.

Rejestracja trwa do 15 sierpnia 2017 r., należy mieć na uwadze fakt, iż w latach ubiegłych była ona zamykana wcześniej z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem.

 

Rejestracji można dokonać poprzez link: https://www.b2match.eu/cluster-matchmaking-2017.

 

Do udziału w giełdzie zaproszeni są koordynatorzy klastrów, które posiadają co najmniej brązową odznakę doskonałości i klastrów, które posiadają udokumentowane doświadczenie w działalności międzynarodowej.

 

Więcej szczegółów na stronie internetowej ośrodka Enterprise Europe Network.

 

Udział w giełdzie kooperacyjnej i konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy z własnych środków pokrywają koszty pobytu (nocleg) oraz koszty transportu. Istnieje możliwość zorganizowania przez biuro Enterprise Europe Network wspólnego wyjazdu dla koordynatorów klastrów z regionu kujawsko-pomorskiego pod warunkiem zebrania odpowiednio dużej grupy. Oprócz wsparcia logistycznego Ośrodek oferuje także pomoc przy rejestracji na spotkania.

 

Osoba kontaktowa Piotr Józefiak, Enterprise Europe Network, tel.: (56) 658-89-50, kom. 693-930-621, e-mail: piotr.jozefiak@tarr.org.pl

Data publikacji: 27.07.2017
Translate »