8 czerwca 2017 r. w Restauracji SOWA w Bydgoszczy miała miejsce międzynarodowa giełda kooperacyjna z przedsiębiorcami z niemieckiego landu – Kraju Saary. Organizatorami giełdy była Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz przedstawicielstwo Kraju Saary ds. gospodarczych w Polsce.

Uczestnikami delegacji gospodarczej z Kraju Saary byli przedstawiciele czterech firm oferujących m.in. zlecenie produkcji przemysłowej oraz zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmami produkcyjnymi, czy też poszukujących partnerów branżowych w celu wymiany doświadczeń
i opracowywania nowych usług w zakresie szkoleń i konsultingu:

 

  • FORI Automation GmbH,
  • Conatex Dipl.‐Ing. L. Colbus GmbH,
  • eMPa innotec GmbH,
  • sikos GmbH.

 

Podczas giełdy kooperacyjnej przedstawiciele blisko 30 firm z Bydgoszczy i regionu mieli okazję nawiązać kontakty z przedsiębiorcami z Kraju Saary, poszukującymi partnerów biznesowych w Polsce. Bezpośrednie spotkania pomiędzy dobranymi firmami odbyły się przy wsparciu tłumaczy w układzie stolikowym. Udział w giełdzie był bezpłatny. Wśród firm z Bydgoszczy i regionu znalazły się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Tego typu wydarzenia organizowane przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego w ramach giełd kooperacyjnych są doskonałą okazją do przedstawienia ofert współpracy firm z regionu niemieckim partnerom. Warto zaznaczyć, że giełdy kooperacyjne cieszą się zainteresowaniem, umożliwiają naszym przedsiębiorcom nawiązywanie bezpośrednich kontaktów z niemieckimi firmami.

Data publikacji: 08.06.2017
Translate »