17 października 2017 r. odbyła się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym druga edycja Giełdy Pracy WORK PARK.  Uczestniczyło w niej około 50 firm z terenu Bydgoszczy, które łącznie zaprezentowały ponad 2000 miejsc pracy. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego była Partnerem wydarzenia.

Giełda Pracy skierowana była zarówno do osób z doświadczeniem na różnych stanowiskach, ale także uczniów szkół i studentów, którzy dopiero będą stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. Organizatorzy zaprosili doradców zawodowych, którzy nie tylko na bieżąco poprawiali błędy w CV, ale również podpowiadali jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Dodatkowo odbyły się warsztaty dla poszukujących pracy i pracodawców. Na poszukujące pracy Panie czekały także makijażystki i wizażystki, które doradzały jak przygotować się do pierwszej rozmowy o pracę.

 

Na stoisku Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zainteresowani mogli uzyskać informacje na temat oferty szkoleniowej BARR oraz możliwości uzyskania preferencyjnej pożyczki na założenie działalności gospodarczej lub utworzenie nowego miejsca pracy w ramach programu „Wsparcie w starcie”.

Jesień to czas organizacji wielu wydarzeń skierowanych do osób poszukujących pracy. 16 listopada 2017 r. Porozumienie Bydgoskich Biur Karier w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka organizuje kolejną edycję Targów Pracy Offerty, a 18 listopada Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do odwiedzenia pracodawców w siedzibach firm podczas kolejnej edycji „Soboty z pracodawcą”. Aktualne oferty pracy i lista firm rekrutujących pracowników dostępne są na stronie www.sobota.bydgoszcz.pl.

Data publikacji: 17.10.2017
Translate »