[well anim=”” boxbgcolor=””]

We wtorek 17 listopada 2015 w Warszawie na Wydziale Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej odbyła się Inauguracja tegorocznej polskiej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Ósmą edycję w Polsce otworzył Ambasador Wielkiej Brytanii, Pan Robin Barnett.

Spotkanie to było okazją do rozmów w gronie firm, organizacji i instytucji, o ciekawych pomysłach na kształtowanie przedsiębiorczych postaw wśród dzieci i młodzieży, budowaniu partnerstwa na linii przedsiębiorcy-organizacje pozarządowe oraz przedsiębiorcy-państwo. Swoimi doświadczeniami podzielili się m.in Dane Stangler, wiceprezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana, Andrew Humphries, przedstawiciel UK Trade and Investment, Olena Kolikhova z Microsoft oraz Shirley Pulis-Xerxen z Uniwersytetu Maltańskiego. Bydgoszcz była reprezentowana przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego, Koordynatora ŚTP w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Podczas konferencji przedstawione zostały również wnioski z projektu „Best practices in teaching entrepreneurship and creating entrepreneurial ecosystems in Europe”, finansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus Plus.

Data publikacji: 18.11.2015
Translate »