Jeszcze więcej zabawy w Bydgoszczy – Park17 zwiększa swoją powierzchnię i poszerza ofertę o Laser Park, Ninja Park, Parkour i kolejną przestrzeń z zabawą na trampolinach.

 

Istniejące w Bydgoszczy od ponad roku Centrum zabaw i trampolin Park 17 nieustannie się rozwija. Już wkrótce otworzy kolejną, 500-metrową część swoich podwojów i zaoferuje nową atrakcję na rozrywkowej mapie miasta.

 

Nowa inwestycja obejmuje zaadaptowanie 500 m2 hali na Laser Park, czyli arenę do gry w laserowego paintballa. Efektowny wystrój wnętrza oraz specjalna gra światła i dźwięku będą tak skonstruowane, aby przykuć uwagę zarówno dorosłych, jak i trochę młodszych miłośników adrenaliny. Dwa rodzaje „broni” pozwolą dostosować zabawę do wieku graczy. Starsi docenią możliwość poczucia na własnej skórze paramilitarnych doznań, a młodsi będą mogli wcielić się w role postaci znanych z komiksów o superbohaterach. Dzięki temu z poszerzonej oferty Parku 17 skorzysta szerokie grono odbiorców – od organizatorów dziecięcych przyjęć urodzinowych po uczestników wieczorów kawalerskich.

Równocześnie z poszerzeniem przestrzeni, Park17 planuje zwiększenie zatrudnienia. Sala laserowa zostanie otwarta jeszcze w grudniu. To jednak nie koniec inwestycji – już teraz przedstawiciele Centrum Zabaw i Trampolin zdradzają, że z początkiem nowego roku możemy spodziewać się udostępnienia kolejnych 1500  matrakcji.

 

Centrum Zabaw i Trampolin Park 17

Informacja prasowa z dnia 14.11.2017

Osoba do kontaktu:

Paweł Kondek

tel. 514124129

Data publikacji: 20.11.2017
Translate »