Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego powraca po wakacjach do organizacji comiesięcznych „Spotkań z przedsiębiorczością – jak założyć własną firmę”. Inauguracja kolejnej edycji cyklu odbyła się 16 września w Sali im. Łochowskiego przy ulicy Jezuickiej 2 w Bydgoszczy.

Spotkanie skierowane było do wszystkich osób planujących założyć własną firmę oraz prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać. Podczas wydarzenia uczestnicy uzyskali od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzieli się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.

W roli ekspertów wystąpili przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy, Oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Bydgoszczy, Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy, Referatu Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta Bydgoszczy, Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego oraz Pracodawców Pomorza i Kujaw.

 

Udział w spotkaniu był bezpłatny.

Data publikacji: 16.09.2016
Translate »