Kolejna odsłona TEDx w Bydgoszczy już w najbliższy piątek (24 lipca) o godz. 17:00 w auli Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy. Partnerem wydarzenia jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

 

Po 3 miesiącach TEDx ponownie daje o sobie znać. Tym razem organizujemy kameralne wydarzenie pod szyldem Salon, które jest nieformalnym spotkaniem entuzjastów rozpowszechniania idei postępu, edukacji, biznesu i badań naukowych.

 

 

Na co dzień, spieszymy się i w tym pośpiechu warto znaleźć chwilę aby zwolnić. Niektórym, na tak postawioną przeszkodę, wystarczy przewodnik, uczony lub dobry storyteller. Aby dostrzec wszystkie szczegóły uciekające nam każdego dnia, warto zatrzymać się na chwilę i otworzyć umysł. Pomogą nam w tym zaproszeni na tę okoliczność prelegenenci:

 

Agata Wawerka – nowy trend escape rooms, jak zaprojektować i wdrożyć od podstaw.

 

dr Anna Antonina Nogaj – muzyka na stadionie w kinie i sklepie – Wpływ muzyki na rożne dziedziny naszego życia

 

dr hab. Rafał Zimny – polisz-inglisz – nowe trendy w języku polskim, wpływ korporacji i języka angielskiego

 

Michał Barczak – kreowanie wizerunku marki i firmy w Internecie, podstawowe błędy popełniane przez przedsiębiorców w Internecie, przyszłość branży SEO w biznesie

 

Tematem przewodnim konferencji jest „Open Your Mind”. Otworzyć umysł, aby świat na chwilę zwolnił.

 

Szczegóły programu można znaleźć: https://www.facebook.com/TEDxBydgoszcz

 

Organizatorzy przygotowali dodatkową niespodziankę, więc warto zarezerwować sobie nie tylko piątkowe popołudnie, ale też wieczór.

 

Bilety dostępne będą jeszcze tylko przez 4 dni:
http://tedxbydgoszczsalon2.evenea.pl/

 

Czym jest idea TEDx? TEDxBydgoszcz to lokalny, organizowany na licencji TED, niezależny event. W duchu idei wartych propagowania ,w ramach organizacji TED stworzono TEDx, program lokalnych konferencji organizowanych niezależnie, który pomaga w rozpowszechnianiu idei TED.

 

Lokalne konferencje TEDx organizowane są na całym świecie. W październiku zeszłego roku również Bydgoszcz dołączyła do prestiżowego grona, w którym znajdują się m.in. Berlin, Nowy Jork, Paryż czy Warszawa.

Data publikacji: 18.07.2015
Translate »