We wtorek (7 listopada) po raz trzeci w Bydgoszczy odbyła się konferencja z cyklu „Emerging Cities. Nowe Centra Logistyczno-Produkcyjne na mapie Polski”, zorganizowana przez Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego, Miasto Bydgoszcz oraz Bonnier Business Polska, wydawcę dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”.

Konferencja była doskonałym miejscem na dyskusję z managerami i ekspertami o nowych szlakach tranzytowych i lokalizacjach dla rozwoju parków logistycznych, wyzwaniach jakie niesie zarządzanie lokalne i globalne w branży TSL, a także rosnącym znaczeniu transportu intermodalnego w gospodarce. Prelegenci przedstawili również aktualne trendy w takich obszarach jak: Internet of Things, Batch Size One i On-demand Delivery.

Bydgoszcz, dzięki ostatnio realizowanym inwestycjom, staje się centrum logistyczno-produkcyjno-magazynowym pierwszego wyboru w naszym regionie. Prezes Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Edyta Wiwatowska podczas panelu Emerging Cities zaznaczyła, że centralne położenie, inwestycje drogowe, jak i dostępność terenów pod budowę kolejnych magazynów sprawiają, że Bydgoszcz jest jednym z miast wschodzących na rynku logistycznym.

 

Partnerami wydarzenia były firmy Waimea Holding oraz Panattoni Europe.

Data publikacji: 08.11.2017
Translate »